Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Etkileme Yolları

Balık Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Balık burcu erkeği tam bir Kazanova'dır. Romantizmi dolu, dolu yaşamayı seven, cömert bir aşıktır. Aşkı inanılmaz bir şekilde, muhteşemlik içerisinde yaşamak isteyen kadınların, elde etmek için uğraşmasına değer bir erkektir. Yine de tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çok sıkıcı da olabilir. Balık burcu erkeğini etkilemek ve elde etmek isteyen kadınlar, bu erkeğe sürekli olarak ilgi göstermeli ve sevgilerini açığa çıkarmalıdır. Balık erkeğinde sevdikleri yönleri sık sık dile getirmelidir. Anlayışlı olan kadınların Balık erkeğini etkilemesi daha fazla olasıdır. Çünkü Balık erkeği kimi zaman iniş ve çıkışlar gösterebilir. Anlayışsız olan kadınların Balık erkeğini etkilemesi neredeyse imkansızdır.

Sevgiyi arayan Balık erkeği birini görür görmez aşık olur. Aşk onun için çoğu zaman ya ilk bakıştadır ya da hiç... Bir kez bağlandıktan sonra da bir daha o kadından ayrılamaz. Romantiktir. Hayalindeki kadını arar hep. Çoğu zaman da yanılgıya kapılır ve bulduğunu zanneder. Hayal kırıklıkları çok şiddetli olur. Bu hayal kırıklıkları yüzünden hayatına çok kadın girer, çıkar. Bu yüzden onu çapkın zannedebilirsiniz, ama değildir. Dedik ya, hayalindeki kadını aramaktadır sadece. Neden o siz olmayasınız? Bu adamın zengin hayal gücü ve duyarlılığı onu mükemmel bir aşık yapıyor. Ayrıca hayatındaki kadını oyalamayı, mutlu etmeyi onun kadar iyi bilen bir erkek de Zodyak civarında çok nadir bulunur. Siz de onun gibi romantizme ve güzelliklere düşkünseniz mükemmel bir çift olabilirsiniz. Hele bu erkeğin yaratıcılığını kamçılayacak, hayallerine ket vurmayacak biriyseniz mutluluğunuzu herkes kıskanacaktır.

Balık erkekleri dünyaya hayallerini gerçekleştirmek için geldiklerini düşünürler. Bu yüzden temelde çok çalışkan olmasalar bile sadece hayalleri uğruna aşırı, çalışabilirler. (Aslında materyalist değillerdir, paranın ve mal mülkün gelip geçici olduğunu düşünürler. Yani aslında çok çalışmalarının sebebi para kazanmak veya güç edinmek değildir.) Ama hayallerinin peşine düşen, güzel şeylerin yaratıcısı olmayı hedefleyen Balık erkeği zaman zaman işten başını kaldıramayacak hale gelebilir. Özellikle de işi yaratmak, yani sanatsa. Dolayısıyla çabalarını destekleyen bir eşe ihtiyacı vardır. Onunla birlikte olmaya kararlıysanız bir kere bunu çok iyi bilmelisiniz. Üstelik size çok aşık olduğuna göre onu herhangi bir şeye ikna etmeniz de zor olmayacaktır. Bir de tabii zaman geçirmeden onun kıskançlıklarıyla baş etmenin yollarını aramalısınız. Aksi takdirde bir Balık erkeği sevgilisi için hayatı cehennem haline getirebilir. Bunun dışında onun spiritüel eğilimlerini paylaşın, onunla birlikte meditasyon yapın ve hayatın anlamı üzerine düşünün. Çok yakın bir zamanda birçok bakımdan haklı olduğunu bile görebilirsiniz. Bir de Balık kadını için söylediğimiz bir şey kesinlikle Balık erkeği için de geçerli: Bu adam, duygularına ve sezgilerine güvenir ve vücut dilini mükemmel okuyabilir. Dolayısıyla ona ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyin, sakın ola ki diğer erkeklerde işe yarayacağına inandığınız kadınsı numaralar yapmaya kalkışmayın. Aksi takdirde yalan söylediğinizi veya rol yaptığınızı anlar ve hemen sizden uzaklaşır.

Balık Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Balık burcu kadınını etkilemek istiyorsanız hayallerine ve hedeflerine saygı duymalısınız. Duygusal ve merhametli olmalısınız. Fedakar olan erkekler her zaman dikkatlerini çeker. İnsanlara ve hayvanlara değer verdiğinizi, yardımsever olduğunu hissettirmelisiniz. Özellikle doğayı seviyor olmalısınız. Asla ilk adımı atan kişi olmadıkları için, çekingen biriyseniz Balık burcu kadınını etkilemeniz zor olacaktır. Ufak, ancak manevi değeri büyük olan hediyeler ile Balık kadınını etkileyebilirsiniz. Bu sayede ona ne kadar değer verdiğinizi kolaylıkla hissettirebilirsiniz ve o bundan çok hoşlanacaktır.

Balık burcu kadınları aşkı tama anlamıyla doruklarda yaşamak ister. Partnerlerinin her yönlerine her özelliklerine ayrı ayrı aşık olmak isterler. Kendilerinde de âşık olunacak özellikleri biriktirmeye çalışırlar. Aradıkları aşkı bulamamış olsalar da hayallerinde her zaman sırılsıklam âşık oldukları kurgusu vardır. Bir erkeğin aşkına cevap verebilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır balık burcu kadınları. Partnerleriyle beraber kendilerini hayaller âleminde bir yolculuğa çıkmış gibi görürler. Zihinlerinin içinde kusursuz bir aşkı elde ettiklerinde neler olacağının düşünü kurarlar.

Balık burcu kadınları, etrafında dönen olaylar hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Duyarlılıkları had safhada olduğundan, kendi dünyalarında olayları değerlendirerek olumlu sonuçlara bağlamaya çalışırlar. Balık burcu kadınları, keskin ve sinsi düşünme yeteneklerini de fazlasıyla barındırırlar. Bu nedenle plan kurmada üstlerine yoktur. Balık burcunda doğan kadınlarla bir arada yaşamak istiyorsanız normalden biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Balık burcu kadınını etkilemenin yolu iltifatlar ve sevgi sözcükleridir. Erkeğin ağzından çıkan sözcüklerin arka planını çok fazla düşünmeden, direkt olarak inanmaya meyillidirler. Bu burçlar her türlü sevgi sözcüğüne değer verir ve sürekli duymak isterler. Karşılarında anlayışlı bir erkeğin olmasını ve her türlü sorunuyla ilgilenip onu korumasını isterler.

Balık burcu kadınlarını etkileme konusundaki belki de en önemli madde, ilgiyi bir an bile olsun eksik tutmamak gerektiğidir. Çünkü yeterli ilgi göremediği takdirde, bunu başka kollarda arayacaktır. Ona kendisini prenses gibi hissettirmezsek, bu şekilde hissettiren bir erkeğe koşması çok uzun sürmeyecektir. Dikkat etmek gerekir.


Balık Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Balık Burcu Aşk

Balık Burcu Çiçeği

Balık Burcu Cinsellik

Balık Burcu Diyet & Fitness

Balık Burcu Eğlence

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Balık Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Güzellik

Balık Burcuna Hediyeler

Balık Burcu ile Ortaklık

Balık Burcu İş Hayatı

Balık Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Balık Burcu Künye

Balık Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Balık Burcu Otomobil

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Para ve Zenginlik

Balık Burcu Sağlık

Balık Burcu Stresten Arınma

Balık Burcu Tatil

Balık Burcu Ünlüleri

Balık Burcu Uygun Meslekler

Balık Burcu Aşk Uyumları

Balık Burcu Karanlık Yönleri?

Balık Burcu Kayınvalide Ne İster?

Balık Burcu Gıcık Yönleri?

Balık Burcu Çekilmez Özellikleri?

Balık Burcu Ayrılık Acısı

Balık Burcu Bebeği

Balık Burcu Kadınına Hediyeler

Balık Burcu Babalar Nasıl Olur?

Balık Burcu Çocuğu

Balık Burcu Doğal Taşları

Balık Burcu Doğum Günü

Balık Burcu Etkileme Yolları

Balık Burcu Efsanesi

Balık Burcu Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Balık Burcu Hastalıkları

Balık Burcu Merkür İlişkisi

Balık Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1177 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme