Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Aşk ve Evlilik

Aşk

Duydukları sevgiyle bazen kör olur ve partnerlerinin hatalarını göremezler. Aşkı bulana dek pek çok kez, kurdukları hayaller tuzla buz olur ama Balıklar gerçek sevgiliyi aramaktan hiç vazgeçmezler. Aşamadıkları kalp kırıklıklarına rağmen, her yeni aşka umut dolu başlarlar. Partnerini yavaş yavaş keşfederken, kalplerinde oluşan bu hoş karışımın tadını çıkartırlar. Baştan çıkarıcı bir ortam ve sihir yaratmayı severler. Özel günleri, rüya gibi bir yemek ve çok hoş bir hediye ile kutlarlar.

Bu aşkın zararlı bir tarafı da vardır. Kısa sürede sevgililerine bağlanırlar ve bu, ilişkide zararlı bir etki yaratabilir. Ancak doğru insanla, kendilerine olan güven ve mutlulukları daha da artabilir.

Balık burcu üyeleri için seks aşkın bir parçasıdır, seks ile sevdiklerine daha da bağlanır ve sevdiklerinin üstüne ılık yağmur damlaları gibi damlarlar.

Evlilik Yaşamı

Balık, eşi ile birlikte rüyalarını gerçekleştirmek ister. Balık için balayı asla bitmez. Şefkat dolu, rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı Balıklar ise evliliklerinde bir süre sonra ilk günlerine özlem duymaya başlarlar. Ufak tefek beklenmedik problemler çıkmaya başlar, gerçekler dünyalarına bomba gibi iner. Balık kadınları eşlerinin ihtiyaçlarına önem gösterirler. Şefkatli bir annedirler. Ailesiyle birlikte olmaktan zevk alırlar. Balık erkeği ise çok duygusal ama çocuklarına ve eşlerine karşı çok destekleyicidir.

Duygusal beraberliklerinde Su grubu ile Balık arasında mükemmel bir iletişim vardır. Başarılı bir ilişki yaşama olasılıkları çok yüksektir. Toprak grubu ile aralarında çok özel bir ilişki olabilir. Balık onun gizeminden, fazla duygusallığından etkilenir. Bu ikiliden başarı olasılığı yüksek bir beraberlik doğabilir. İhtiraslı ve hareketli Ateş grubu başlangıçta Balık burcu insanı için biraz hızlı kalabilir ama uzun vadede zorluklar gösterebilecek hassasiyet ile aşılanabilir; hatta Balık'ın daha dışa dönük bir insan olması bile sağlanabilir. Hava olaylara duyguları ile yaklaşmaz bu nedenle Balık burcu insanı onu çoğu kez katı bulabilir. Bu ikilinin beraberliğinden büyük bir ihtimalle sorun çıkacaktır.

Balık Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Balık burcunun erkeği, düş gücü fazla, romantik, duyarlı, güzelliklere düşkün bir tiptir. Balık burcu erkeği aşk, hayatında güzel kadınları beğenir. Onun için akıllı kadın pek öyle Önemli sayılmaz. Kadın her şeyden önce güzel, çekici, süslü, zarif olmalıdır. O tatlı konuşmalı ve romantik sözler söylemelidir. Bu erkek, bilim, vs.’yle ilgilenen, kafasını bu yönde geliştiren kadınlardan hoşlanmaz. Onun için bu tip kadın erkekleşmiş sayılır. Kadın tam anlamıyla dişi olarak kalmalıdır. Balık erkeği düşünde eşsiz bir kadın yaşatmaktadır. Bu onun taptığı kadındır, ama aslında onun düşündeki gibi bir kadın da dünyada yoktur. Bununla birlikte erkek günün birinde düşün dekini biraz andıran bir kadınla karşılaşırsa âşık olur. Bu erkeğin sevmeden evlenmesi hemen hemen olanaksız gibidir.

Evlilikte duygu yönü son derece önemlidir. Erkek beğendiği kadına yavaş yavaş yaklaşır. Bir hayli çekingen olmakla birlikte duyguların gücü onu kadına doğru iter. Erkek, kadının arzularını üstün sezgisi sayesinde fark eder ve onun en küçük isteğine kadar her şeyine karşılık vermeye çalışır. Yumuşaklığı, iyi niyeti, dürüstlüğü, derin duygulan sayesinde kadının ilgisini uyandırmayı da başarabilir. Ancak bu tipin akla önem veren, başarıyı düşünen kadınlara göre olma­dığını da belirtelim. Ona kendisi gibi duyarlı ve duygulara değerlere önem veren ve aynı zamanda akılcı biri uygundur. Erkek uzun süre sevdiği kadını şımartır ve sonunda duygularını açıklamaya cesaret eder. Bunu da son derece romantik ve etkileyici bir şekilde yapar.

Kadın bu duygulara karşılık veriyorsa Balık burcu erkeği hemen evlenir. Ayrıca o bütün ömrünce de sadece eşini sever. Her şeyin en fevkalade sini eşi için ister. Hatta paraya önem vermeyen erkek, sırf eşinin süslenmesi, daha güzel olması ve lüks bir yaşam sürmesi için kendi ideallerinden feda­kârlık eder. Daha fazla para getiren bir konuya el atar. Kadın onun duygularına sevgi, duyarlılık, anlayış ve tatlılıkla cevap verdiği sürece de bu erkek mutlu olur.

Balık Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Balık burcu kadının aşkta erkeğe oranlı daha başarılı olduğunu söylemeliyiz. Her şeyden önce fazla du­yarlılık düşler ve içlilik bir erkeğin başarıya gitmesini kısıtlayabilir. Oysa kadında böyle bir durum yoktur. Aşk Balık burcu kadınının can­lanmasını, daha güzelleşmesini, iyimserleşmesini sağlar. Yani onun için aşk mucize etkisi gösterebilir. Kadının kafasında bir erkek tipi olabilir. Fakat genellikle o birden âşık olur, düşündüğü tipi de unutuverir. Beğendiği ve kalbini verdiği erkeği de güzellik, duygular ve dişiliği saye­sinde elde eder. Kadın, erkeğe yumuşaklıkla yaklaşır. Uyumlu tutumuyla onun dikkatini çeker. Sevgisi, sevecenliği, derin duygularıyla erkeği bağlar.

Kendini çok özgür sayan bir erkek bile bu kadının karşısında bir­den çaresiz kalabilir. Kadını sezisi güçlü olduğu için erkeğin duyarlı taraflarını da anlar. Tutumunu da buna göre ayarlar. Yalnız bu çok çekici, duygulu, hoş kadın, akıllı değil zekidir. Onun bilimle, kafayı genişleten konularla ilgisi olacağını sanmamalısınız. Ancak doğum anında uyumlu olan Uranüs, Merkür gibi yıldızlarla yükselen bir Hava burcu bu durumu değiştirebilir. Ama böyle yıldız etkileri yoksa kadın, daima bir duygu insanı olarak kalır. Kafaya, bilgiye Önem veren bir erkek onunla anlaşamaz. Balık kadını, sevdiği erkeğin etrafına uyum, yumuşaklık, aşk ve derin duygulardan oluşan bir ağ örer ve onu çaresiz hale getirir. Neye uğradığını anlayamayan adam bu eşsiz kadınla evlenmeyi ister. Yani Balık kadını böylece arzusuna kavuşur.


Balık Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Balık Burcu Aşk

Balık Burcu Çiçeği

Balık Burcu Cinsellik

Balık Burcu Diyet & Fitness

Balık Burcu Eğlence

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Balık Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Güzellik

Balık Burcuna Hediyeler

Balık Burcu ile Ortaklık

Balık Burcu İş Hayatı

Balık Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Balık Burcu Künye

Balık Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Balık Burcu Otomobil

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Para ve Zenginlik

Balık Burcu Sağlık

Balık Burcu Stresten Arınma

Balık Burcu Tatil

Balık Burcu Ünlüleri

Balık Burcu Uygun Meslekler

Balık Burcu Aşk Uyumları

Balık Burcu Karanlık Yönleri?

Balık Burcu Kayınvalide Ne İster?

Balık Burcu Gıcık Yönleri?

Balık Burcu Çekilmez Özellikleri?

Balık Burcu Ayrılık Acısı

Balık Burcu Bebeği

Balık Burcu Kadınına Hediyeler

Balık Burcu Babalar Nasıl Olur?

Balık Burcu Çocuğu

Balık Burcu Doğal Taşları

Balık Burcu Doğum Günü

Balık Burcu Etkileme Yolları

Balık Burcu Efsanesi

Balık Burcu Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Balık Burcu Hastalıkları

Balık Burcu Merkür İlişkisi

Balık Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0911 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme