Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (28 Ağustos 2013)

Hürriyet Astroloji

Hayatınızı geliştirmenizi sağlayacak maddi bir kazanç söz konusu olabilir.Bir anlaşma, karlı bir alışveriş, yatırım veya hediye bazı kutlamalar yapılmasını gerektirebilir . İyi gelişmeleri özel bir kişiyle paylaşmak isteyebilirsiniz . Belli ilişkileriniz hakkında(diğerleri fikirlerinizi paylaşmasa da!) kararlar alabileceğini bir gün . Tüm burçlar için gün geneli: Üstlendiğimiz konularda diğer kişilerin nasıl tavır alacağını veya ne tür bir hamle yapacağını tahmin etmekte zorlanabileceğimiz bir gün . Günün belirsizlik içeren, yanıltıcı olabilecek ve ön görüde bulunmayı zorlaştıran sisli atmosferini göz önünde bulundurarak hareket etmekte ve tedbirli ilerlemekte fayda var . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Astroloji

Eldeki kaynaklarla ilgili bazı endişeler ve değişen şartlar var. Aynı zamanda evde alınması gereken sorumluluklar, tamamlanması gereken işler zamanı iyi kullanmanız gerektiğini söylüyor. Neyse ki aileden gelecek destekle pek çok sorunun üstesinden gelecek, akıllıca planları devreye koyacaksınız. Yerleşimle ilgili yaşanabilecek karmaşa karşısında planlı olmalısınız.

Vatan Gazetesi

Eğer aileniz için yaptıklarınız artık sizden bir şeyleri götürmeye başlamışsa fedakârlığınız size zarar veriyor anlamına gelebilir. Ancak eğer bunu sert biçimimde ifade ederseniz yaptığınız iyilikler hiçbir zaman görünmeyecektir.

Sabah Gazetesi

Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. Ortak dostlarınızı aramak için, fırsatları değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Sağlığınızla ilgili bugün bol su içmelisiniz.

Turk.net

Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ancak bu enerjinizi doğru alanlara kanalize etmekte zorlanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir şekilde hareket etmek isteyeceksiniz. Ancak beklenmedik bazı sorunlar gündeme gelebilir ve bu sorunların çözümü önemli ölçüde zamanınızı alabilir. Yeni girişimlerde bulunmakla bir süre daha beklemek arasında kararsız kalabilirsiniz. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bunlar kararlı davranışlar sergilemeniz durumunda geçici sorunlar olacaktır.

Aşk yaşamı: Duygusal olarak bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda bazı heyecanlara hazır olun. Çevrenizdeki insanlardan ve gelişmelerden fazlasıyla etkileniyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle fikir ayrılıklarından kaynaklanacak sorunlar yaşayabilirsiniz ve küçük nedenleri her ikinizde büyütebilirsiniz. Duygusal açıdan yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir gün olmayacaktır. Akşam saatleri ise daha çok iç dünyanıza döneceksiniz.

İş yaşamı: İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Her zamankinden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz yada düşüncelerinizin önemli bir kısmı işinizle ilgili olacaktır. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz.Enerji seviyeniz oldukça iyi olacak ve aynı anda birden çok konuyla ilgilenebilirsiniz. Önünüzde bir çok alternatif olacaktır ve önemli olan sizin bunları fark edebilmeniz. Bazı anlaşmalar yapabilirsiniz ancak bu üzerinizde stres oluşturucu bir etki yapacaktır.

Para durumu: Maddi konularda bütçenizi dengelemeye ve gereksiz masraflardan uzak durmaya önem vereceğiniz bir gündesiniz. Ancak hesapta olmayan bazı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat: Bugün net bir karar vermeden önce dikkatli düşünmeli ve gerekirse kendinize biraz daha zaman tanımalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Araç... Almak istediğiniz bazı şeyleri ertelemekte ustasınız. Her alanda olduğu gibi bu konuda da başarı sağlıyorsunuz.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar  28 Ağustos saat 05:05-15 Ekim saat 14:05 tarihleri arasında Mars-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu dönem, çalışma şeklimizi ve uyguladığımız yöntemleri şöyle bir  ele almamızda yarar var. Hangi alanda ilerlemek, öğrenmek ve gelişmek istiyorsak, ona göre dönemi değerlendirelim. Hatta bu şekilde hareket etmeye çalışalım. Böylece yüksek enerjimizi doğru biçimde kullanmış  oluruz.  Sözgelimi yetenekli olduğumuz konularda öne çıkabiliriz. Bir söz vardır. Bir işi mutfağında öğrenmek diye. İşte bu dönem bu açıdan kıymetlidir. Hiç nazlanmadan, gurur yapmadan, kimseyle çatışmadan, işimize gücümüze bakalım. Evde yaşıyorsak, hobi anlamında ilgilendiğimiz konulara ağırlık verebiliriz. Daha da geliştirebiliriz. Birileri bize sinirlendirmeye veya işimizi hafife almaya çalışabilir. Bunları kafamıza takmayacağız. Amacım ve hedefim bu diyerek yolumuzda ilerleyeceğiz. Kazanç anlamında düşünmek gerekiyor. Şu iş bana ne fayda sağlar veya zaman kaybettirir mi diye bir bakmak lazım. Böylece enerjimizi gereksiz yere tüketmeyiz. Gelişime önem vermek lazım. Sağlık tetkikleri, özellikle kalp sağlığımıza önem verelim. Şimdi dönemin etkili tarihlerine ve görünümlerine bir bakalım. Böylece enerjimizi nasıl kullanacağımızı, nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlayalım.

 

Mars-Aslan  burcu geçişinin Eylül  ayındaki etkili tarihleri: 9, 13, 14, 17 Eylül. 9 Eylül tarihindeki Mars-Satürn görünümü, işimize bir hayli hırslı şekilde sarılmanın işaretçisidir. Çünkü burada para kazanmanın önemi bir hayli vurgulayıcıdır. Hayat bizi sıkıştırdığı için, doğal olarak bizim de başarılı olmak adına akıllı davranmamız, sorumluluklarımızın farkında olmamız şarttır. İşsizlik hali veya işle ilgili problemleri geride bırakmak için mücadeleye hazır olmalıyız. Yeniden hedeflerimizi belirlememiz lazım. Şu andaki mevcut işimizden elde edilen gelir yeterli mi? yoksa farklı alanlara yönelmemiz mi daha doğru olur? bunları düşünmek gerekiyor. Satürn burcunuzla uyumlu. Bu gösteriyor ki, maddi ve manevi açıdan güçlenmek için ilişkilerimize de bir bakmamız lazım. Dışarısı kurtlar sofrası. Evet kolay değil. Ama yılmayacağız. Yaşanan sorunları aşabilmenin yolu,  gereksiz işlerle uğraşıp zaman kaybetmemek, yolumuzu çizmek. Zaten bu görünüm sizi baskı altına alarak, bir mücadelenin içine sokuyor. Buna hazır olanlar, bu görünümden korkmasınlar. Çünkü sonunda arzu ettiğiniz yere ulaşmanız mümkün.


Mars-Aslan sürecinin mücadelemizde başarılı olmamızı sağlaması dileğimle,

Güneş Gazetesi

Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.006 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme