Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Balık Burcu Falı

Sevgili Balıklar, Salı günümüz Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde başlayacak. Bu geçiş saat 02B28 i itibariyle etkili olduğunda,  içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimiz yükselir. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diye düşünürüz ve isteriz.

Saat 07:16 Merkür-Jüpiter görünümü, çevrenizle olan her türlü temasınız, fikirlerinizi iletmeniz, düşüncelerinizi paylaşmanız yönünde etkilidir. Bu anlamda görüşmeler, bağlantılar, eğitim, iş gibi konularda girişimler söz konusu olabilir. Bunların tümünde her şeyi iyice gözden geçirmeniz ve akıllıca planlamalarda bulunmanız faydalıdır. Tabii ki insanlarla anlaşmak, karşımıza çıkan teklifleri hevesle kabul etmek, huzur ve güvenli bir yaşam istemez hepimizin hakkıdır. Fakat şartları iyice gözden geçirmek gerekir. Bugün yapılacak iş görüşmelerinde, haberleşme, yolculuklarda her şeyin yerli yerinde olabilmesi için ayrıntıları gözden kaçırmayalım. Yazdıklarımıza, konuştuklarımıza, bize söylenenlere dikkat edersek, verimli bir gün geçirmiş oluruz.


Saat 09:00 Ay-Satürn karşıtlığı bir yanıyla iç dünyamızda bizi huzursuz eden, çözümlemeye çalıştıkça arap saçına dönen meseleleri ele almamızın işaretçisi, diğer yanıyla iş hayatının sorumluluklarıyla baş etmek zorundayız. Pek duygusal, ılımlı, dengeli hareket etmeyebiliriz. İşlerimizi yaparken, harici sesler duymaktan hoşlanmayacağız. Desteklenmeye ihtiyacımız var.

Saat 18:11 Ay-Neptün görünümü eski yaşanmışlıkları, hassasiyetle bazen de gerginlikle ele almanıza neden olur.  Böyle bir durumda gerçekçi bir şekilde düşünmek pek kolay olmaz.

Saat 22:53 Ay-Venüs kavuşumu  yakın çevremizde bulunan kişilerle olan temaslarımızın göstergesidir. Ev sınırlarınız içinde bu aralar  yoğunluk çok fazla yükselebilir. Çok yönlü düşünmeye, ruhsal ve fiziksel anlamda kendinizi rahatlatmaya çalışmanızda yarar var. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmek yerine, asıl olan meselelere öncelik tanırsanız dağılmamış olursunuz.  

Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Belli iş birliklerinizin veya girişimlerinizin istediğiniz şekilde ilerleyebileceğini görebileceğiniz günler.

Önümüzdeki birkaç gün, birlikte hareket ettiğiniz kişi ya da grupları iyi tanımanın faydasını görebilir ve yolu istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Başak burcu insanının bu gün canı oldukça sıkılacak. Ailenizde yaşadığınız problemleri, birlikte olduğunuz insanın üzerine düşerek atlatmaya çalışıyorsunuz. Karşınızdaki insan bu kadar iilgiden rahatsızlık duyuyor olabilir. Problemleri atlatmak için evinizden uzaklaşmak istemeniz ise ailenizdekileri üzecek olmasına rağmen oldukça iyi bir fikir.

Aşk Yaşamı: Bir ayrılık yaşıyorsunuz. Onu sevdiğinize inanmıyor ve şu aralar bunu kanıtlamak için bir hayli çaba gösteriyorsunuz. Ondan ayrılmak istemiyorsunuz, ne olursa olsun onu kaybetmek düşüncesi bile sizi korkutuyor.

İş Yaşamı: İşleriniz yolunda gidiyor ama iş arkadaşlarınızdan biriyle aranızda istemeden bir kırgınlık geçebilir. Karşınızdaki haksız olsa bile fazla sinirlenip olayı büyütmeye çalışmayın. Biraz zamana ve yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

Para Durumu: Parasal açıdan oldukça şanslı bir gününüzdesiniz. Bir sorununuz ya da ihtiyacınız yok bir sevdiğinizi mutlu etmek için harcama da bulunabilirsiniz. Fakat yine de biraz daha hesaplı olmayaçalışmalısınız.

Dikkat: Bu aralar aile içinde bir huzursuzluk çıkabilir. Ailenizdekilerle tartışmaya girmekten ve onlara hakaret etmekten kaçının.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygularınıza yeni bir boyut getireceksiniz. Sizin değişimlerinize partnerinizin farklı bir şekilde yaklaşması, bazı problemlerin oluşmasına neden olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken, zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi olumsuz etkileyebilir ve üzülmenize neden olabilir.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

20 Nisan 2015 19 Nisan 2015 18 Nisan 2015 17 Nisan 2015

16 Nisan 2015 15 Nisan 2015 14 Nisan 2015 13 Nisan 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme