Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

AŞK: Aşk konusunda biraz talihsizsiniz. İkili ilişkilere girmekte kendinizi kontrol altında tutamayabilirsiniz. Partnerinizin bunu bilmemesi sizin için en hayırlısı olur. PARA: İşinizde bugün oldukça şanslısınız. Az çalışarak çok para kazanmaya başladınız ve keyfiniz bu açıdan yerinde. SAĞLIK: Baş ağrıları sizin için kaçınılmaz görünüyor. Nedeni ise bir konuya dikkatinizi verdiğinizde o konuda çok detaycı olmanız.

Vatan Gazetesi

Bugün dış dünyada olan olayların ve kontrol etmenin çok mümkün olmadığı gelişmelerin, dengenizi sarsmasına müsaade etmeyin. Siz kendinizi kontrol etmeyi becerebilirseniz söylenen bir söz ya da yapılan bir hareket bunu bozamaz.

HABERTÜRK Gazetesi

Ortağınızla birlikte büyümek isterken kariyer sorumluluklarınız yüzünden bu isteğinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla daha fazla paylaşım içinde olmanız gerekiyor.

Milliyet Astroloji

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Bazı konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Gün içinde sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren ev taşıma, yer değiştirme, eve ait düzenlemeler, aile büyükleri ile ilgili konular, finansal durumda artış, miraslar, primler ve ortak gelirlerden faydalanma, araştırmalara ağırlık verme ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler ve kalıcı ilişkiler geliştirme başlıklarını yaşayacak olsanız da, gün içinde Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından depresif etkiler hissedebilir, ailenizle anlaşmazlık ve özel hayatınızda ilişkilerinizde iletişim krizleri yaşayabilirsiniz. Bu etkinin ardından ilerleyen günlerde giderek yeniayın olumlu etkilerini hissetmeye başlayacak ve önünüzdeki olumlu döneme giriş yapmış olacaksınız

Hürriyet Aile Burçlar

Karşılığını alacağınızı düşündüğünüz yardımlarınız veya yardımlarını isteyeceğiniz kişiler yavaşlayan ya da tıkanan konularda çözümler bulunmasını sağlayabilir.

Günün Atmosferi:Gün boyu keyif alacağımız aktivitelere, entellektüel konulara ve fikir alışverişlerine ağırlık vereceğimiz, kendimizi geliştirmek, farklı şeyler denemek isteyeceğimiz, özgürlük isteğimizin arttığı, hayata daha pozitif baktığımız bir gündeyiz. Gün içerisinde, önemli görüşmelerimiz veya özel hayatımızı ilgilendiren ilişkiler açısından olumlu etkiler altındayız ve hareketliyiz. Ancak, gece saatlerine doğru ilişkilerde uyuşmazlıklar ve fikir ayrılıkları söz konusu olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 27 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Her türlü felsefi konu, fikir ve inançlar bugünden itibaren 29 Haziran’a kadar devam edecek olan Mars Akrep retrosunda sizin için bir tartışma konusu haline gelebilir. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi başkalarına aktarmak, kişisel gelişim anlamında sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz, ancak biraz daha sabırlı olmaya çalışmalı ve önemli bir girişimde bulunmadan önce fikrinizi kendi içinizde değerlendirdiğinizden emin olmalısınız. Fikir ve inanç sistemlerinin köküne inmek isteyebilir, bu konularda son derece meraklı ve araştırmacı olabilirsiniz. Seyahatler ve uzun yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, hayatın anlamı üzerine derinlikli bir keşifte bulunacağız. Ben kimim, nereden geldim nereye gidiyorum, planlarım nedir, hedefimi nasıl gerçekleştirebilirim gibi soruları sormak, yanlışlarınız varsa bunları kendinizle yüzleşmede bulunarak çözümlemek ne de güzel olur. Kimsenin sizin gibi düşünmek zorunda olmadığını, hayatın getirileri gibi, öğretici dersleri olduğunu da bilmek, farkında olmak gerekiyor.

Yurtdışı, yabancılar, ortaklıklar, eğitim hayatı ve ticaretle alakalı konuların iyice analiz edilmesinde yarar var. Geçtiğimiz Şubat ayında düşünülen girişimlerin yürürlüğe konması, başlanan işlerin ilerlemesi yolunda güç kazanabiliriz. Ancak YENİ anlamında karşımıza çıkan kişi, durum ve teklifleri mercek altına almak yararlıdır. bir başka şehre, ülkeye yerleşim, tayin, terfi, emeklilik, zorunlu hizmet konuların da, zaman olgusu önemlidir. Sabırlı olalım. Katı inanışlar, ödün vermeme, tolerans göstermeme, kin, aşırı ihtiras, kaba kuvvet, tartışmalar, gücümüzü kabul ettirmek için manipülasyondan kaçınalım.

Bu sürecin sizler için hem geçmiş hem de yarınlarımız adına doğru tespitlerde bulunmamızda destekleyici olması dileğimle,

Not: Haziran aylık yorum videolarımız alttaki linktedir. Gönülden sevgilerimle,


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0033 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme