Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (25 Ağustos 2016)

Vatan Gazetesi

Evdeki gergin havayı dışarıya ve günün tamamına taşımaya kalkmayın bugün. Aile içinde otorite konumunda olan bir kişi varsa eğer, onu memnun etmek adına verdiğiniz çaba karşılıksız kalabilir. Memnun etmek kolay olmayacak.

Radikal Gazetesi

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Milliyet Astroloji

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Toplum önünde olmak isteyebilirsiniz. Duygusal yönden sizi yıpratan konular gündeme gelebilir. Mücadele verdiğiniz konularda fazla ileri gidemeyebilirsiniz. Gün içinde işle ilgili farklı fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten kaçının.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, Saat 01:44 Ay-Pluto görünümü, bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor.

Saat 14:26 Mars-Satürn kavuşumu, iş hayatımızdan ailevi yaşantımıza kadar sorumluluklarımızı hatırlatıcıdır. Bunları hatırlatırken, aslında sizi test etmektedir. Yolunuzdan, hedeflerinizden ve kendinizden ne kadar eminsiniz ve zorlukları güce dönüştürmeye kararlı mısınız diye sormaktadır. Bu sorulara evet diyenler, bu kavuşumda amaçlarına odaklı şekilde karar verirler. Tam tersine düşünenler, engellendiklerini, baskı altında oldukları gerekçesiyle kendi kendilerini hafife almış olurlar.

Saat 15:06 Ay-Venüs görünümü, sağlam, köklü, umut verici ve maddi-manevi anlamda güven içinde olmamızı sağlayıcı tarzda ilişkilerimizi ele alacağız. Özellikle karşımıza biri çıktığında veya mevcut ilişkimizde seçici ve özenli düşünerek karar vermeye özen göstereceğiz.

Saat 16:21 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici olumlu görünüm, duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Saat 21:06 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, ilişkide mükemmeli arzularsınız. Detaylara bilhassa önem verirsiniz. Partnerinizin size karşı daha anlayışlı, eleştiriden uzak davranması gönlünüzü huzurlu kılar.

Saat 22:38-25 Ağustos saat 02:40  arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Etrafımızda olan bitene ve içinde bulunduğumuz duruma bir bakalım. İnatçı davranmayalım. Güvencemizi önemseyelim. Bir şeyleri kafamıza takıp,  altında bir şey aramayalım. Ancak bastığımız yeri de bilelim.

Zorlukları güce dönüştürmeyi bilenler, hayattan şikayetten etmezler. Hepimiz için olumlu bir gün geçmesi dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Bugün negatif enerjileri üzerimizden atmalıyız. Sevdiklerimizle ve ailemizle zaman geçirmek iyi bir seçenek olabilir. Aksi halde kendimizi her an huzursuz ve gergin bir atmosferde bulabiliriz. Bu durum bizi hata yapmaya itebilir. Dolayısıyla sakin kalmayı denemeliyiz.

Günün Atmosferi:Göz ardı edilen konular riskli olabilir Üstesinden gelemeyeceğimiz konulara girmeyelim Hafta başında detaylıca ele aldığım negatif enerjiler bugün yükselişe geçiyor. Aniden tehlike arz eden durumlarla karşılaşabiliriz. Egosu yüksek, tartışmayı seven ve gücünü kaybetmek istemeyen agresif kişiler bizi yanlışa sürükleyebilir. Şu sıralar diyaloglarımızda karşımızdaki kişinin de duygu ve düşüncelerini dikkate almalıyız. Ani davranışlar ve tepkiler bir takım aksilikler doğurabilir. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz; zira özellikle kemik ve diş sağlığımız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Parasal zorluklar da gündeme gelebilir. Ödemeleri ya da işleri ötelemek ve tembellik etmek için uygun bir zaman değil. (Detaylar önemli, dolayısıyla Pazartesi yazımızı da mutlaka okumalısınız.) Bir yandan da bize hata yaptıracak kişi ve durumlara karşı da hazırlıklı olmalıyız. Üstesinden gelemeyeceğimiz, bizi riske sokacak her türlü girişimden kaçınalım. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel. 25-08-2016- Hürriyet Aile.

HABERTÜRK Gazetesi

Aile ve özel hayat ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Kariyerinizde oluşan bazı sorunlar kendinizi güvende hissetmemenize neden olabilir. Pişmanlıklarınızdan sıyrılmalısınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme