Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Size destek veren biriyle bir araya gelip konuşma fırsatı elde edeceksiniz. İşlerinizi ihmal etmeniz sıkıntılarınızı atlatmanızdan kaynaklanıyor.

Vatan Gazetesi

Pratik bir iş planı bugünün en önemli anahtarı olacak. Zamanın önemli olacağı bir gündesiniz. En verimli nasıl hallederim işleri diye erken saatlerde bir plan yapmayı ihmal etmeyin. Başkasına verilebilecek işleri paylaşın.

Milliyet Astroloji

26’sı civarında ortaklı kazançlar, eşinizin ya da ortağınızın maddi koşullarında ilerlemeler ve size de yansıyabilecek olanaklar var. Bu dönemde miras ya da bankalarla ilgil işlemlerde olumlu sonuçlar elde edilebilir. 27 Eylül civarında iş hayatınıza, zaman alan koşullara ve sağlığınızla ilgili konulara daha çok özen göstermelisiniz. Bugünlerde gelecek beklentilerinizde daha ciddi ve sorumlu olmanız gerekebilir. 1 Ekim’deki yeni bazı endişeler ya da sizi ortaklaşa yönde bağlayıcı koşullar getirmekte. Daha iyimser olmaya bakmalısınız.

Radikal Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkileriniz, ailenizle, patronlarınızla ve kurumlarla ilişkilerde tatminsizlik hissedebilir, dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde ilişkilerinizde romantizm, teslimiyet ve sevginin hakim olduğu, problemlerin aşılacağı kaliteli bir zaman sözkonusu olacak.

Hürriyet Aile Burçlar

Yakın çevreniz size verimli zaman bırakacak bazı yöntemler sunabilirler. Daha zinde ve dinamik bir yaşam için imajınızı yenilemeniz özgüveninizi artıracaktır. Bütçenizi dengeleyecek bazı adımlar atmanın faydasını görebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Sabah saatleri pozitif bir atmosfer var… Sabah saatleri yeni, sürpriz gelişmelere açık ve tazeleyen enerjilere sahip. Yeni ilgi alanlarına yönelebiliriz. Fakat gün içerisinde boşlukta seyreden Ay bize ne yazık ki belli belirsiz durumlar, yılgınlıklar ve huzursuzluklar da getirebilir. Yine de her şeye rağmen, olanakları değerlendirebilir ve pozitif kalmayı başarabiliriz. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar bize azim ve başarı sağlayabilir. Yeterince gayretli olursak, hedeflerimize çok kısa bir sürede ulaşabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 27 Eylül Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, 27 Eylül- 9 Kasım tarihleri arasında devam edecek Mars-Oğlak burcu geçişi, hedef belirleme, plan ve projeleriniz üzerinde çalışma, parasal konularda dikkatli ve ciddi şekilde bütçenize uygun hareket etme yönünde faydalıdır. Güçleniyorsunuz. Mali sorunlar yaşıyorsanız, hukuki haklarınız için avukatınızla görüşünüz. Bu süreçte iş hazırlıkları, hedef belirleme, işinize kilitlenme, ciddi ve sorumluluk çerçevesi içinde hareket etme anlamında gücünüz gayet yüksek. Yetenek ve becerilerinizi uygun alanlarda ifade edebilirsiniz.  Eğer bir grup kurmayı düşünüyorsanız şöyle bir araştırmanızı sürdürünüz. İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz o zaman piyasanın durumuna bir bakın. Hazırlıklarınızı sürdürün. Eğer daha önceden start verdiyseniz, eksiklerinizi tamamlayıp, gayet kendinizden emin şekilde ilerleyiniz.Azimli, kararlı bir şekilde hedefimize varmamız dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Enerjinizi kalabalık ortamlarda harcayacaksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme