Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Yakınlarınızdan gelecek sevinçli haberler sizi de mutlu verecek. Başlamak istediğiniz birçok şey için artık vakit kaybetmenize gerek

Milliyet Astroloji

Dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz. Aynı zamanda sorumluluklara da özen göstermek gerekebilir.

Hürriyet Aile Burçlar

Ummadığınız teklifler ve davetler alabilirsiniz. Yaşam kalitenizi artırmaya yönelik harcamalar yapmanızda bir sakınca yok. Eski bir arkadaşınızın veya meslektaşınızın teklifleri ilginizi çekebilir. Gelirinizi artıracak adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Hafta sonunda manevi duygular ön planda...Sabah saatlerinde kafamızı toplamakta zorlanabiliriz. Bazı ilişkilerde halen zorlanmalar ya da sert diyaloglar yaşanabilir. Ancak, hafta sonu genelinde, Neptün'ün diyalogları yumuşatan, romantizmi arttıran, sevgiyi paylaştıran ve manevi yönümüzü ön plana çıkartan etkisi olumsuzlukları minimalize ederek birbirimizi sevmemizi, olumsuzlukları telafi etmemizi, yardımlaşma duygularımızı büyütmemizi ve işlerin yolunda gitmesini kolaylaştıracaktır. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 02-07-2016

Radikal Gazetesi

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ilişkilerinizde kendinizi yanlış ifade edebilir, özel hayatınızda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, özgüveninizin yükseldiği ve beklentilerinizin net olduğu bir dönemde olarak, kariyeriniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, saat 06:31 Venüs-Pluto karşıtlığında, kendimizi neyle güvende hissediyorsak, o bizim için önemli hale gelir.  Belki biraz takıntılı davranabiliriz, hatta kimi zaman iddialı.  Değerlerimize bir ufak zarar geleceğini hissetsek tartışmaktan kaçınmayız. Hedefimizi gerçekleştirmek için her çareye başvurabiliriz. Yeter ki, bir ses gelsin ve bir nefes, bir heyecan olsun hayatımızda. İsteklerimiz gerçekleştiğinde bir balık gibi derinliklerden yüzeye çıkabiliriz. Bir limana demir atmaya bile razı olabiliriz. Günlük aktivitemizde kimi zaman mızmız çocuklar gibi davranabiliriz. Hani şu istediği  olmadığında yaygarayı basan, ilgi çekmek için elinden geleni yapan afacanlara benzeyebiliriz.

Saat 14:45 itibariyle Ay-İkizler burcu geçişinde, düşüncelerimizi ev içinde, ailemizle ilgili konularda dile getirebiliriz. İletişim, yolculuk, haberleşme gibi etkinlikler bir hayli ön plandadır.

Saat 22:18 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkide güven olgusunu yükselten, kısa süreli beraberlikleri ciddiyete dönüştüren, yeni bir tanışmayı simgeleyen olumlu bir kuvvettir. Eğer bir şeyler kafanızı kurcalıyorsa, bunları doğru şekilde analizde yaparak faydalı bir karar vermenizi sağlayıcıdır.

Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Kadir gecemizin  hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dua ve dileklerimle,

Vatan Gazetesi

Eve davet edip ağırlayacağınız misafirleriniz olabilir bugün. Her şey kusursuz, eksiksiz olsun diye uğraşmaktan, hoş sohbet, neşeli bir ortam yaratmaya fırsat bulamayabilirsiniz. Gelen hazırlıklarınıza değil size geliyor unutmayın.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.05 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme