Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Ev ortamınızda arzu ettiğiniz durumu yaşamaya başladınız. Bu sessizlik kafanızı dinlendireceğe benziyor.

Vatan Gazetesi

Partnerinize karşı aşırı derecede fedakar davranmanız aslında ikinize de tam fayda sağlamıyor. Onun da rahatlıkla yapabileceği şeyleri onun adına yapmaya devam etmekten vazgeçin. Bu durum özgürlükleri de kısıtlıyor.

Hürriyet Astroloji

Plan ya da programlarınıza sadık kalmanın faydasını görebilirsiniz. Ancak, bu esnada, çevre faktörleri, yer, duygusal geri dönüşler v.b konulara zaman ayırmak yerine, sadece sonuçlara odaklanmanız daha kolay ilerlemenizi sağlayabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Hürriyet Aile Burçlar

Bazı olayları halledebilmek için yoğun çalışmanız ve o olaya odaklanmanız gerekiyor. Gelişmeler bu konu için nelere ihtiyaç olduğunu anlamanızı sağlayabilir. Bazı kişilerin sözleri veya açıklamaları sizi sinirlendirebilir. Kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Yarından itibaren, üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler hız kazanmaya başlayabilir, ama her şeyin yoluna girmesi birkaç gün daha alabilir. Zira, Merkür durağanlaşmaya başlamadan önce ve durağanlaşmaya geçerken son hamlelerini yapabiliyor çoğu zaman. Gün içerisinde keyifli harcamalar yapabiliriz. Sosyal açıdan olumlu bir gündeyiz. Ancak, gece saatlerinde ilişkilerde rüzgar tersten esmeye başlayabilir, kelimeleri düzgün kullanmak akşam saatlerindeki olumlu atmosferin geceye taşınmasına yardım edecektir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 8 Ekim 2015 Burç Yorumları

 

Elle Dergisi Astroloji

Günlük işlerinizin yoğunluğu ve temposunda ilişkilerin sıkıntılı olabileceği bir gündesiniz. İş ortamınızda halletmeniz gereken konular olabilir. Tamamlanması gereken hesaplar, temizlenmesi gereken dolaplar, düzenlenmesi gereken çekmeceler gibi detay işlerle uğraşabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Endişe duyduğunuz konularda bitişler olabilir. Öğleden sonraki zamanlarda duygusal yönden yoğun paylaşımlar içine girebilirsiniz. Gün içinde sağlığınızla ilgili konulara dikkat edin. Sizi yoran konulardan uzak durun.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alarak, enerjinizi gruplar ve takım çalışmalarında ortaya koyabilir, seminerler, etkinlikler ve davetlerde yer alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunların size yansıyabileceği bir zamandasınız.

HABERTÜRK Gazetesi

İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, saat 00:10-22:50 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Rutin iş programımızı veya günlük aktivitede her zaman yerine getirdiğimiz işlerimize ağırlık verebiliriz. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım.

8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. İlişkide paylaşım, davranış, birbirinize yaklaşım tarzınız gayet önemli. Hangi taraf eleştirel, sürekli irdeleyen, hiçbir şey beğenmeyense, bu dönemde kendini terbiye etmesi gerekiyor. Çünkü bu mesafeye, ilişkinin gelişmemesine neden olur. İhtiyaçlara göre belirlenen, sen şunu yaparsan ben de sana iyi davranırım gibi kriterler koymak yanlış olacaktır. Problemli ilişkilerde özellikle, partneri sürekli gözlem altında tutmak, ne yapıyor ediyor diye kontrol etmek uygun değildir. Jüpiter bu dönemde iyi bir destek sunacağı için, bu yıl ki Venüs-Başak geçişini, geçtiğimiz yıllara göre daha olumlu buluyorum. Ancak, 2 Kasım tarihine kadar, yukarıdaki konularda gerçekçi bir şekilde düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 23:01 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında öyle fazla konuşmak, illaki kendinizi anlatmak, anlaşılmayı beklemek gibi bir düşünceniz olmaz.  Size göre, iyi insan sevgiyi hak eder, haksızlık eden beni kaybeder görüşünü benimseyebilirsiniz. İlişkinizdeki  düzen veya düzensizlikleri fazlasıyla sorgularsınız. Ancak mükemmel bir insan olmadığı gibi,  mükemmel bir aşk yaşamak da pek kolay değil. Bunu da unutmayalım.

Kıymet bilen gönüllerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Sözcü Gazetesi

İlişkileri olanları daha çok huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor olacak, bazılarınız söz, nişan, evlilik için adımlar atabilirsiniz. Yalnız olanlar, ciddi ilişkilere adım atabilirler, bazılarınız ise önemli iş anlaşmaları ve ortaklıklara adım atabilirler. Ortağınızı veya partnerinizi çok daha kolay yönetebilecek ve yönlendirebileceksiniz  
58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme