Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Balık Burcu Falı

Sevgili Balıklar, saat 02:48  Ay-Pluto kavuşumuyla Perşembe günümüz başlayacak. Bu enerji sizi güçlendiricidir. Hem duygusal anlamda derinlikli düşünmeyi sağlar hem de problemli durumları çözümlemenizde yardımcı olur.

Saat 09:11 Ay-Uranüs zorlu görünümü, maddi konularda bir hayli hırslandığınızı gösteriyor. Artık,  yok  ay sonu,  yok aybaşı diye düşünmek istemiyorsunuz.

Saat 19:18-3 Ekim saat 11:00 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde bazı konularda hassas davranmanız mümkündür. Konu her ne ise, öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, neyin üzerinde yürüdüğünüzü bilmenizdir. Bazen aklımızın onaylamadığını, yüreğimiz ister.  Fakat gönlümüz tatmin olmaz. Bunun için şöyle bir etraflıca incelmemekte yarar var.

Gönlümüzü rahatlatacak ve bizleri huzurlu kılacak bir gün geçirmemiz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Herkesin adil oynaması gerektiği konusunda haklısınız. Ancak, bu onların adil veya dürüst oynayacağı anlamına gelmez. Dolayısıyla, görünenin dışındakileri görerek hareket etmeli.

Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Hem işleriniz ve hem de uzun vadeli planlarınız açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı mesleki organizasyonlara katılabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda yeni ve ilginç insanlarla tanışabilir, sorumluluk sahibi yapınızla bu kişilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bazı projelerinizi dile getirmeniz olumlu sonuçlar sağlayabilir.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bugün sosyal çevrenizden birileri aradığınız huzur vesukunet ortamını bulmanıza engel olabilir. Sürekli hareket halinde, sağı solu belli olmayan, dengesiz kişilerden bilhassa uzak durun. Sizin de dengeniz sarsılabilir.

Türk.net Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bugün iyimser gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz çevrenizdekilere de yansıyacak. Birkaç haftadır üzerine düşündüğünüz bir projeniz var. Onu gerçekleştirmek için bir atılımda bulunabilirsiniz. Siz hiçbir zaman yeterince tedbirli olmadınız ama bu defa tedbirli olmanız gerekecek. Yakın çevrenizle bu proje üzerine tartışmanızda yarar var. Çevrenizde sizi seven öyle çok kişi var ki, biraz onların sözlerine kulak vermeniz sizin için hayırlı olacak.

Aşk Yaşamı: Sanki dünyanın en güzel ilişkisini yaşıyorsunuz. Dün belki böyle hissetmiyordunuz ama bugün böyle hissediyorsunuz. Bu duygularınızı dışa vuracak ve onu da çok mutlu edeceksiniz. Son günlerde sizinle ilgili küçük bir kıskançlık yaşıyordu, bugünkü gelişme kıskançlığının üzerini örtmeye yetecek. Ama bu durumun yarın da devam etmesi için, sizin aynı duyguları hissetmeniz ve belli etmeniz gerekecek.

İş Yaşamı: İşi biraz ihmal etmek istiyorsunuz ama hiç mümkün değil. İşler biraz yoğun ve sizin de sorumluluğunuz fazla. İş arkadaşlarınızdan biri özel yaşamıyla ilgili iyi bir haber alacak. Bu onun kadar sizi de mutlu edecek.

Para Durumu: Yakın bir dostunuzdan aldığınız borcu hala geri ödemediniz. Bugün sizden alacağı olan parayı isteyebilir. Maddi olarak sıkışık olduğunuz bugünlerde bu ödemeyi yapmakta zorlanabilirsiniz.

Dikkat: Duygusal yaşamınızdaki iniş çıkışlar, karşınızdakini şaşırtıyor. İyimserliğinizi sürekli kılmaya çalışın.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

1 Ekim 2014 30 Eylül 2014 29 Eylül 2014 28 Eylül 2014

27 Eylül 2014 26 Eylül 2014 25 Eylül 2014 24 Eylül 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme