Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

BOZUK bir ruh hali ile başladığınız işleri yarıda bırakabilirsiniz. Bütün emeklerinizin yazık olmaması adına ısrarla güçlü olmaya çalışın.

Vatan Gazetesi

Bazı şeyleri oluruna bırakmak bugün kendinizi çok daha mutlu ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Kaygıları ve kafanızdaki olumsuzlukları büyütmek yerine kendinizi çalışmaya, üretmeye ve fayda sağlamaya adayabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün gereksiz risklere girmemeli ve biraz daha uyanık olmalısınız. Tam olarak bilgi sahibi olmadığınız konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, eğitimsel konularda, seyahatlerde ve arkadaşlarınızla yapılacak her türlü grupsal işte herkesle iyi anlaşabilir, insanların ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Bir yandan da parasal konularda kolay tepkiler verebilir veya çevrenizden tepki görebilirsiniz.

Elle Dergisi Astroloji

Kova burcunda bugün meydana gelen yeni ayla birlikte manevi ve spiritüel yaşamınızda yeni bir pencere açılıyor. Bu yeni pencereden olayları çok daha farklı değerlendirebilir, geniş ve hatta sınırsız bakabilirsiniz. Bilgi ve tecrübelerinize yenilerini katacak yeni eğitimler alabilirsiniz, vizyonunuzu çok daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Bu hafta sonu, işiniz veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerle ilgili problemler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Radikal Gazetesi

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alarak, enerjinizi gruplar ve takım çalışmalarında ortaya koyabilir, seminerler, etkinlikler ve davetlerde yer alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunların size yansıyabileceği bir zamandasınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, her ne kadar yenilik, değişim gibi olguların işaretçisi desek de, sizler için beklenmedik zamanda, belki de aklınızdan geçmeyen bir konuda karşınıza çıkabilecek bir durumun göstergesi olabilir. Bu durum, ilk başta kaygılandırabilir. Ancak bir hafta, on gün içinde kafanızın içinde netleştirerek ne yapacağınıza karar verirsiniz. Şimdi görünümlere bakarsak, bu Yeniayın etkilerini daha iyi çözümleriz ve onun neye işaret ettiğini anlayabiliriz.

Merkür-Kuzey düğüm görünümü, bu Yeniayın ilerisi adına verilecek kararların evliliğiniz veya ilişkinizle alakalı konularda etkin olacağını işaret ediyor. Demek ki, hayatınızdaki kişi veya yalnızsanız tanışacağınız kişiyle alakalı konuları veya durumu ilerisi adına artı ve eksileriyle gözden geçirmek yararlı olur. Ay-Uranüs görünümü, paranızı risk altına alacak yatırımlardan kaçınınız. Bekleyin, araştırın, bir hesap yapın, ondan sonra karar verirsiniz. Ay-Mars görünümü, bu Yeniayda sizi kısıtlayan durumlara tepki göstermek yerine, amacınızı, hedefinizi uzun vadeli olacak şekilde gözden geçiriniz. Bugünü kurtarayım diye değil, yarınlarımı garanti altına alayım diye düşünmek doğru olur.

Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

Yeniayın sizler için olumlu yönde yeniliklere işaret olması dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Bugünlerde, verebileceğinizden fazlasını isteyen kişiler sıkıntı yaratabilirler. Olayların dışında kalmanın veya oradan uzaklaşmanın yollarını aramanız gerekebilir.

Günün Atmosferi:Aklımız ve kalbimiz arasında kalabiliriz. Mantığımız başka bir şey söylerken duygusal açıdan farklı hareket edebiliriz. Kova burcunda meydana gelecek olan yeni Ay, teknolojik, uzayla bağlantılı, elektrik elektronikle veya bilişimle ilgili konularda yenilikleri destekliyor. Hümanist taraflarımızı ön plana çıkartıyor. Bahsi geçen alanlarda hayatlarımızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni teknolojik aletler alabilir, kullanmayı öğrenebilir, web sitesi, blog veya instagram adresi açmak v.b türünde girişimlerde bulunabiliriz. Orijinal yaklaşımlar geliştirerek hayranlık toplamak, yeni sosyal çevrelere girmek, daha fazla sosyalleşmek veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmek türünde gelişmelere müsait 10 günlük süreçteyiz. Ancak, dün de yazdığım gibi, ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmamız, öfke kontrolü yapmamız, öfkeli veya saldırgan kişilerden uzak durmamız gereken beş günlük süreçteyiz aynı zamanda. Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 8 Şubat 2016 Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0025 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme