Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Balık Burcu Falı

Sevgili Balıklar, Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde yeni haftaya adım atıyoruz. Partneriniz, iş ortağınız veya bazı kişiler, size karşı aşırı eleştirel tarzda davranabilirler. Sanki sıradan biriymişsiniz gibi muamelede bulunabilirler.  Siz özverili, hassas ve şartlara göre çabucak yön değiştirmeyi bilen bir kişi olmanıza rağmen haksız yere canınızı sıkabilirler. Böyle bir durumda kendinizden emin duruşunuz, karşınızdaki kişiyi yola getirir.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü kazanç sağlayıcı aktivitelere, işlere yönelik kararlarımızın işaretçisi. Güçlü olmanın yolu, cesaretli olmak ve kazanç elde etmektir diye düşüneceğiz.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, iş hayatında aktif olmanın işaretçisidir. Başkalarının hakka hukuka özen göstermesini bekleriz. Alacağımızı vermeleri, hak ettiğimizi sunmalarını isteriz.  İster iş hayatımız ister ilişkilerimizde olsun, desteğe ihtiyaç duyarız. Birkaç iş araştırmasında bulunuruz. Mesleki anlamda getirisi yüksek olan işlere yöneliriz. Rakiplerimizi geçme arzumuz yüksektir. Ancak bir yandan da, mevcut şartlarımız gereği, birilerini idare etmek zorunda olduğumuzu biliriz.

Saat 23:32 Ay-Satürn arasındaki görünüm, dış dünyada gücünüzü kanıtlama anlamında yardımcıdır. Siz bildiklerinizi insanlarla paylaşmaktan yanasınız. Ancak dürüst yaklaşmayan insanlar canınızı sıkıyor. Bu görünüm Balıkların iş girişimleri yönünde destekleyicidir.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, mali finans ortaklıkları, paylaşımlar, iş hayatı, sağlıkla alakalı konular üzerine eğilmenizi sağlar. Fikirlerinizi dile getirirken, önce derinlikli bir şekilde gözden geçirirsiniz. Bazı durumlar canınızı sıkıyorsa, bunlar üzerinde daha fazla durabilirsiniz.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Belli özelliklerinizi geliştirmek için ya da maddi konularda yapılan veya yaptığınız teklifler olumlu yankı bulmadıysa, konu ve nedenleri hakkında detaylı şekilde araştırmalar yapmanızda fayda var.

Yanlış anlaşılmalara veya olayları yanlış yorumlamaya açık bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Hukuki işleriniz ve anlaşmalardan yana hareketli bir gün gözüküyor. Dengeleri gözetmek, eldeki işleri tamamlamak açısından yoğun bir uğraş içine girebilirsiniz. Ancak rakipleriniz pek boş durmayabilir. Detayların önemli olduğu işlerinizi mutlaka kontrol edin. Anlaşmalar ve sözleşmelerinizi tamamlamaya gayret edin.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Eşinize karşı biraz daha hoşgörülü olmaya çalışın. Eksik yaptığı ya da söz verdiği halde yerine getirmediği şeyler yüzünden onu katı biçimde yargılamaya kalkmayın. Bugün onu anlama ve anlayış gösterme zamanındasınız.

Türk.net Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Günlük rutin işlerden sıkılıp, değişik bir uğraşla ilgilenme isteği duyabilirsiniz. Bu arada değişim arzunuz giderek yükselebilir. Ev veya iş değişikliği planlamanız da mümkün. Gün içerisinde zihinsel faaliyetleriniz artabilir. Bulunduğunuz ortam içerisinde değişik fikirlerinizle ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Uzak yoldan gelecek bir haber almanız mümkün. Bazı konulara karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Açık hava sporları sağlığınıza iyi gelebilir.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor.

İş Yaşamı: Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.

Para Durumu: Para harcama isteği içinizde iyice kabardı. Bir yandan da tasarruf yapmak istiyor ve harcamalarınızı frenliyorsunuz. Biraz daha sabredin , kısa zaman sonra eskisi gibi, rahatça harcama yapabileceksiniz.

Dikkat: Sizin için sevdiklerinizin yaptıkları fedakarlıklara bu kadar arkanızı dönmemelisiniz. Hayatta her şeyin bir bedeli vardır. Bunu sakın unutmayın.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Ele aldığınız konuların sonuçlarını görmeden içiniz rahat etmiyor. Bugün duygusal yönlerinizin sizi olumlu etkilediğiniz görecek ve mutlu olduğunuz anları sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Derin araştırmalar içinde olmanız rağmen, günlük işlerinizi aksatmak istemiyorsunuz. Beyinsel gücünüzün yüksek olduğu bir gün.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014

15 Ekim 2014 14 Ekim 2014 13 Ekim 2014 12 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme