Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Balık Burcu Falı

Sevgili Balıklar saat 04:28 Ay-Oğlak burcu geçişi, Pazar günü boyunca etkilidir. Her konuda  sağlamlık ve güvenilirlik sizin için kıymetlidir. Her durumu bu prensipler çerçevesinde ele alırsınız.

20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, yakın çevrenizdeki kişilerle, iş hayatınızla ilgili konularda ve genel olarak ilişkilerinizde sağlamlık, güvenilirlik, sakinlik, garanti, istikrar, para olguları ön planda yer alacaktır. Bu geçiş, işinizi sağlama almanızı, ustalaşmanızı, iş sorunlarınız varsa çözüme kavuşturmanızı hem de vizyonunuzu güçlendiricidir. Huzur sizin için vazgeçilmez bir olgudur.

Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgilerinizi güçlendiricidir. Kısa süreli etkisi olan bir görünümdür. Hayal dünyanızı renklendiricidir.

Saat 20:40 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor.  Bizi yüzleşmelerde bulunmaya, ilişki tercihlerimizi, kararlarımızı, beklentilerimizi, problemlerimizi, mevcut durumumuzu ele almaya çağırıyor. Eğer problemler varsa, üstünü kapatmamak gerekiyor. Biz ne kadar dürüst bir şeklide hareket edersek, bu kavuşum o denli işinize yarar ve şifalandırır.

Not:

Jüpiter-Uranüs-Pluto arasında 20 ve 21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek büyük kare görünüm,  değişim ve dönüşümün işaretçisi olarak son derece önemlidir.  Bu oluşumun etkili olduğu  alanları ve niteliğini  bilirsek, ona göre hayatı bilinçli bir şekilde ele alabiliriz. Bakınız Jüpiter burcunuzla gayet olumlu bir görünüm yapıyor. Hayatın tüm değerli olan güzelliklerini yüreğimizin içinde, inançla büyütüyor ve umudumuzu yükseltiyor. Evet belki Uranüs nedeniyle mali konularda bazen oldukça sürprizler yaşıyoruz. Hatta gelirimizden çok harcamalarda bulunuyoruz ama yeteneklerimizi kullanarak daha fazla kazanmanın yollarını keşfediyoruz. Pluto, burcumuzla uyumlu görünüm yaparak bizi sosyal hayatta güçlü insanlarla bağlantıya geçiriyor. Derinliklerimizdeki güce duyduğumuz ihtiyaçla, eskiye göre şimdi çok daha baskınız. Demek ki, bir yanımız zorlansa da, diğer taraftan güçlüyüz, umutluyuz. Yeter ki, hayatın bize ne söylemeye çalıştığını, karşılaştığımız olaylar ve deneyimlerle anlayalım, farkında olalım.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Haftaya giriş yaparken spekülatif konular, yatırımlar ve çocuklarınız, aşk hayatınız ya da yaratıcılık içeren işlerle ilgili harcamalar problem yaratabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Maddi riskler ve riskli olabilecek yatırımlardan uzak durmanız gereken, bu açıdan kontrollü kalmanın uzun vadede yararını göreceğiniz günlerdesiniz. Arkadaşlarla bir arada yapacağınız sanatsal faaliyetler günü keyifli kılacak.

Türk.net Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Günün ilk yarısında daha çok sakin olacaksınız ve çevrenize karşı tepkileriniz ılımlı olacaktır. Özellikle sabah saatlerini planladığınız şekilde geçireceksiniz ve daha çok dinlenmeyi tercih edeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise ani kararlar alabilir ve hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizle aranızdaki iletişimlerde canlılık olacaktır ve yeni haberler alabilirsiniz. Değişik bazı ortamlara girebilirsiniz ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Girişimleriniz için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

Aşk yaşamı: Duygusal anlamda kendinizi sabah saatleri son derece duyarlı ve sakin olacaksınız. Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal olarak kendinizi canlı hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla birlikte planlar yaparak uygulamaya geçeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var. Alacağınız bazı haberler sizi mutlu edecektir.

İş yaşamı: Sabah saatleri işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve düşüncelerinizi istediğiniz konulara yönlendirebileceksiniz. Alışkanlıklarınız sizin için önem kazanıyor ve inandığınız şeylere daha sıkı sarılacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok yeni iletişimler içine girebilir ve işinizle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.

Para durumu: Maddi konularda sabah saatleri oldukça dikkatli olacaksınız ve gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve isteklerinize ulaşmak için harcamalar yapabileceksiniz.

Dikkat: Sabah saatleri daha sakin olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde daha enerjik olacaksınız. Girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapacaksınız.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bugün son derece duyarlısınız. Hüzün içinizi kaplamış, "Neden?" ve "Niçin?"lerle her şeyi sorguluyorsunuz. Alacağınız bazı haberler sonrasında üzüntüleriniz yerini mutluluğa bırakıyor. Rahatlayacaksınız. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz sağlık problemi bitiyor.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Çevrenizde güvendiğiniz kişilerle çalışmaktan büyük bir zevk alıyorsunuz. Bugün içsel hesaplaşmalarınız gündeme gelebilir.Geçmiş tecrübelerinizi yaşama geçirme konusunda gerekli donanıma sahip olmanız rağmen, gizli korkularınız yüzünden bazı ertelemeler yaşamanız da mümkün. Sezgisel gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gün.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

19 Nisan 2014 18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014

15 Nisan 2014 14 Nisan 2014 13 Nisan 2014 12 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme