Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Balık Burcu Falı

Sevgili Balıklar, Perşembe gününü gayet olumlu bir enerjiyle karşılıyoruz.  Saat 05:59  Ay-Yengeç burcu geçişi, gönlünüzün içindeki güzellikleri öne çıkartan, sevdiklerinizle kucaklaşmanızda rehberlik eden kuvvettir. Sizin için kıymet taşıyan her ne varsa, onu gözünüzde yüceltir. Çevrenizle aranızdaki bağı güçlendirir.

Saat 14:09 itibariyle Venüs-Neptün görünümü, gayet olumlu ve huzur vericidir. Bazılarınız için arkadaşlık teklifi, kimileri için sevgilisiyle geçirilen güzel bir gün, bir çoğunuz için mutluluk dolu bir gün anlamı taşıyabilir. İnanç verir, size ışık olur, yol gösterir.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında sevdiklerinizi koruma ve kollama, inandığınız değerleri savunma gücünüz yükselir.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumunu ben, kişinin çalışma hayatıyla ilgili konular üzerinde geliştirici buluyorum. Düzenlemek, verimli hale getirmek, hoşgörüyü geliştirmek, böbürlenmeden insanlara yol göstermek  sizi yüceltir ve başkalarına yardımcı olmanın manevi tatmin arzusuna ulaşmanızda rehberlik eder. Hepimiz hayatta öğrenciyiz. Hiç birimiz kendimizi kaf dağında göremeyiz. Öğrenmeye, hayatı anlamaya, özümüze ulaşmaya istekli olmalıyız. Yaşamı nasıl ele alıyoruz ve yaşamın özüne varabilmek için hangi yolları tercih ediyoruz. İster, öğretmenlik ister öğrencilik, ister hizmet ederek olsun. Yeter ki gönülden yapılsın. Bu çok önemli. Sizin gönlünüzün güzelliğinden, iyiliklerinizden yarar görecek kim bilir kaç insan var. İşte bugünkü kavuşum, size bütün bunları kazanmanızda ve kazandırmanızda ışıktır.

Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Evinize ve ailenize daha fazla zaman ayırmalısınız. Çevrenizde yapacağınız olumlu değişiklikler veya tadilat, onarım v.b işler önem verdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir

. Ufukta aşk var ya da romantik planlar özel bir kişiyle ilişkinizi besleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bugün hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kendinizi etkili ve rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Görüşmeleriniz olumlu sonuçlar verebilir. Şanslı bir gününüzdesiniz. Eğlence ve kutlama davetleri almanız oldukça mümkün gözüküyor. Akşamınızı dışarıda arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bir hobi ile uğraşıyorsanız bugün bırakın kendinizi olabildiğince akışa. İlham gerektiren, yarat ıcılık isteyen pek çok alanda sihirli değnek size dokunuyor olacak. Bekarlar için aşk hayatınızda kontrol elinizden çıkabilir.

Türk.net Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bugün bir kavuşma yaşayacaksınız gibi. Bunun sevinci bütün bir haftaya sığmayacak görünüyor. Bazı özelliklerinizle genel çekiciliğinizi zedeliyorsunuz. Arkadaş çevrenizi dikkatle gözleyebilirseniz, sizinle ilgili bazı memnuniyetsizlikleri görebileceksiniz. Akşam bir yemek davetinde olacaksınız. Orada size mesafeli davranan biriyle ilerde bazı ilişkileriniz olacak.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınız durağan. Çünkü fazla seçici davranıyorsunuz. Sizin için fiziki özellikler önemli. Bugün yakın bir arkadaşınızdan yarın biriyle tanıştırılma haberi alacak ve bu gece yarının merakıyla yatacaksınız.

İş Yaşamı: Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.

Para Durumu: Yakaladığınız bir fırsatı iyi değerlendirdiniz ve sabırlı davrandınız. Bütün bunlar sizin ekonomik anlamda bir iki basamak yükselmenizi sağlayacak. Günün geç bir saatinde bir para tartışmanız var.

Dikkat: Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz. Bu yaklaşım üstünüzden bazı sorumlulukların alınmasına yol açabilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Balık Burcu Falı

Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz. Yine gün içinde yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Karşınızaçıkan insanlardan çabuk etkileniyor ve duygusal karmaşa yaşıyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014

19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014 17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme