Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kendinize güvendiğiniz için bulunduğunuz ortamda söz hakkına sahipsiniz. Ancak aile içinde ufakta olsa tartışmalar olabilir. Üzülmeyin düzelecektir.

Vatan Gazetesi

Bugün çevrenizde güçlü ve karizmatik kişiler olacak. Bu tip ilişkiler size gerçekten de fayda sağlayabilir. Ancak onların size sunduğu avantajlar bir takım tavizler vermenizi gerektirebilir. Her açıdan objektif kalmanız önemli.

HABERTÜRK Gazetesi

Akrabalarınızla olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız. İletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektöründe bir işiniz varsa kesinlikle yeni bir başlangıca imza atmayın.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Üç hafta süresince iletişim sorunlarına, elektrik elektronikle ilgili problemlere, yazılı ya da sözlü her türlü diyaloğa en çok dikkat etmesi gerekenler Balıklar. Yeni imzalar atmak, önemli kararlar almak için ideal bir süreç olmayabilir. Yeni bir araba, bilgisayar ya da telefon satın almak niyetindeyseniz, bir süre erteleyin. Seyahatler esnasında yedek lastik, çifte rezervasyon, yağ ve benzin kontrolü, rötarlar v.b başlıklar ekstra dikkat ve özen gerektiriyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: 22 Mayıs tarihine kadar Boğa burcunda geri hareketine başlayan Merkür’ün geri harekette olduğu dönemde, hayatımızdaki maddi veya somut konuları yeniden gözden geçirme fırsatı bulabiliriz. Bütçemizin yeniden yapılandırılma ihtiyacı varsa yeniden yapılandırabilir, yeteneklerimizi daha fazla para kazanmak için nasıl kullanabileceğimiz üzerine daha fazla düşünebilir, yeni yollar arayabiliriz. Detaylar önemli, ama asıl olan önümüzdeki üç haftalık süreçte, beyin kaslarımızı daha çok maddi başlıklı konular, ödemeler ya da yeni kazanç yolları üzerine yoracağımız gerçeği. Yatırımlarımız, maddi girişimlerimiz, ödemelerimiz, harcamalarımız ve gayrimenkul başlıklı konularda yorucu uğraşılar ön plana çıkabilir. Bu başlıklarda yer alan evraklarla ilgili ya da iletişim bağlantılı sorunlar dikkat gerektirebilir. Bugünden itibaren, Mayıs ayınin son haftasına kadar, yanlış giden mesajlara, elektrik elektronik araçlarla ilgili problemlere dikkat etmekte ve yanlış anlaşılmalara bağlı iletişim problemlerine, söylenilen saatte söylenilen yerde olamama, söylenilen saatte kalkmayan araçlar, unutulan biletler, pasaportlar, yağ su kontrolü yapılmadan binilen arabalar, yanlış koltukta, hatta yanlış yere yolculuklar türünde karışıklıklara, çifte rezervasyonlara, dikkat etmekte fayda vardır. Unutulan eşyalar, karışan evraklar, çöken bilgisayar sistemleri dikkat gerektirebilir. Ancak, eski tanıdıklarla görüşmek, karşılaşmak ya da geçmişle bağlantılı proje ve işlere hız kazandırmak için uygun zamanlardır.Eğer bu karışıklıkları doğru yönetebilirsek birbirimize karşı anlayışlı olacağımız günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Geleceğinizle ilgili planlarınızda başkalarının fikirlerini de alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Farklı fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları yeniden hareketlendirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız yardımlar sizi rahatlatabilir. Duygusal konuları kurcalamak isteyebilirsiniz.

Elle Dergisi Astroloji

Sabah saatlerinde bankada işiniz varsa özellikle kadın memurlara karşı biraz daha sabırlı olmalısınız. İlişkiler açısından yorucu bir gün, özellikle de sabah saatlerinde. Öğleden itibaren ise biraz daha kendi kabuğunuza, halinize çekilmek isteyebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizle baş başa ve yalnız kalma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, saat 10:07-11:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Arkadaşlarınızla daha ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmalı, size destek olan kişilere karşı ilgi dolu davranmayı sürdürmelisiniz. Önemli ve acil işlerinizi boşluk etkisi başlamadan bitirmek yararlıdır.

Saat 11:46 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu seyri altında, değişimler yapabilme cesaret ve kararlılığımız yüksektir.  Yani,  eski deneyimlerinizin ışığı altında hayatınıza yeni bir pencereden bakabilirsiniz. Bugün gözlerden uzak ancak iç sesinizle arkadaşlık edebilirsiniz. Bu ses sizi yanıltmaz hiç merak etmeyiniz.

Dostlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Hürriyet Aile Burçlar

Mevcut işlerinizde tüm potansiyelinizi göstermeli ve en iyisi için çalışmalısınız. Bu esnada yaşanan aksaklıklara ya da eksiklere yoğunlaşmak yerine, olayların daha pozitif yönlerini ele almalısınız. Sizi yanlışa sürüklemeye çalışanlara izin vermemelisiniz. Gerçekçi olmalı ve sizi gerçeğe ulaştırabilecek kişilerle bir arada olmalısınız.

Günün Atmosferi:Hislerimizle değil, mantığımızla hareket ediyoruz Israrcı ve talepkar kişilerin etkisi, özellikle sabah saatlerine kadar tartışmalara yol açabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta seyredeceği için ruh halimiz biraz durağan olabilir. Öğleden sonra ise, fikirlerimizde yaratıcı ve yenilikçi olmamızın yanı sıra, sağlıklı bir iletişim, karşılıklı beyin fırtınaları, sosyal ve kültürel aktiviteler de söz konusu. Aklımızı doğru işlere odaklamalıyız. Etrafımızdakilerin ilgisini çekmek istiyorsak, duyguları devre dışı bırakmalı ve keskin zekâmızı ortaya koymalıyız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 29 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.004 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme