Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (13 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar Salı günümüz, saat 01:34 Ay-Pluto görünümü ile başlıyor. Ay, tüm gün boyunca Akrep burcunda. Sizi gün içinde en fazla yoran enerji, borç alacak konularınız ve günlük iş hayatınızdaki gecikmelerin yaratacağı gerilim olabilir. Fakat diğer burçlara göre en azından siz, iletişim açısından daha şanslısınız. Ancak maddi konular ve ilişkinizle alakalı meselelerin soru işareti uyandırması canınızı sıkıyor.  Biraz olsun kendinizi rahatlatacak aktivitelere yöneliniz. Sözgelimi Mistik öğretiler üzerinde veya ilginizi çeken konularla alakalı kitaplar edinerek, içinizde pozitif bir enerji oluşturabilir, size keyif katacak kişilerle tanışabilir, sohbetler edebilir, girdiğiniz değişik ortamlarda moralinizin düzelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sevgili Balıklar siz de iyi biliyorsunuz ki, canınız sıkıldığında, alışverişe çıktığınızda veya ilişkiniz kötü gittiğinde en fazla yaptığınız şeylerden biri de sürekli gıda tüketmek. Bu huyunuz nedeniyle bugünlerde eğer dikkatli olmazsanız, biliniz ki kilo artışınız yükselecektir. Bu ise sizin açınızdan yine rejim yapmak, alternatif yollar araştırarak zayıflamaya çalışmak demektir. Onun için benim önerim kış başlarken, hafif beslenmeniz ve spora hayatınızda yer vermenizdir. Çünkü bu enerjiler altında sizi en fazla rahatsız edecek şey kilolarınız olabilir.

 

Elbet var bir HAYIR yaşanan her şeyde,
sen yeter ki
HAYATA SARIL OLANCA KUVVETİNLE….iremSU

Hürriyet Astroloji

Bugün eş, aile ya da işvereninizden kaynaklanan iyilikler ya da desteklerle karşılaşabilirsiniz. Parasal açıdan rahatsınız ve önemli bir derdinizden kurtulabilirsiniz. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir. Sizi düşündüren bir masraftan tam olarak kurtulduğunuzu ya da korktuğunuzdan çok daha az harcama yapmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Bunların dışında eğer başka herhangi bir konuda korkularınız varsa bunlarda da ferahlayabilirsiniz. Bugün korku ve kuşkularınızdan kurtulma gününüz olabilir. Karşınıza çıkan imkanlardan düşünmeden istifade edebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Vatan Gazetesi

Yardımsever duygularınız artıyor. Bugün, partnerinizin etkisinde kalacak ve sosyal yaşantınızda gereken desteği göreceksiniz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız. Kopuk giden ilişkiniz sizi duygusal yönden yıpratıyor.

Turk.net

Sık sık öfkeleniyorsunuz. Böyle durumlarda kendinize kendi dışınıza çıkıp bakabilmelisiniz. Deneyin, kendinizi değmeyen nedenlerden dolayı aşırı bir öfkeye kapılmış halde yakalayacak ve güleceksiniz. Olayları olduklarından abartılı biçimde algılamak, hem yorucu, hem de çevre ilişkileri bakımından yıkıcıdır.
Para Durumu: Maddi konularda çalışmalarınızın artacağı ve gelirinizi artırmaya yönelik çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki olayları kontrol altına almaya çalışacaksınız
İş Yaşamı: İş yaşamınızda bazı yeni planlar yapabileceğiniz ve farklı fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Durumları ve insanları değerlendirmekde başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi canlı olarak ifade edebileceksiniz ve gözlem yeteneğinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Konuları çabuk kavrıyorsunuz ve bilgilerinizi doğru olarak kullanabileceksiniz.
Aşk Yaşamı: Tarafların kişiliklerini sahiplenip savunmaya geçme ihtiyacı, aşk hayatının tartışmalarını, inatlaşmalarını getiriyor. Bu aşamada, kısa ya da uzun bir zaman arası çok yararlı olabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bu aslı olmayan, şaka türü bir bilgi olabilir.

Takvim Gazetesi

Kartınız Enerji... Bugün yaptıklarınızla çok fazla övünüyor, durduğunuz yerde duramıyorsunuz. Mutluluğunuz doruk noktasında. Karşı cins sizi çok fazla estetik görüyor.

Güneş Gazetesi

Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız

Sabah Gazetesi

Bilgilerinizi kullanmak adına verdiğiniz çabalarınızın arkasında durabilmeyi başarıyorsunuz. Bugün, elde edeceğiniz her şeyi kendi bilgilerinizle ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Gerekli kişilerle görüşmelerinizi sürdürmenize rağmen, sizi hoşnut etmeyen bazı pürüzlerin olması, canınızın sıkılmasına neden olabiliyor.Sabırlı olmanızda fayda var.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0086 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme