Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (08 Ekim 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar saat 05:10 Mars-Neptün zorlayıcı görünümüyle haftaya adım atıyoruz. Duygularımız bir hayli yoğun. İş hayatımız olsun aşk veya ilişki meselelerinde sağlıklı düşünmekte zorlanıyoruz. Sanki birileri el birliği etmiş, gelip bizi buluyor. Bir bakıyoruz mutluyuz, hatta fazlasıyla coşkuluyuz. Birkaç gün geçmeden düşüşteyiz. Ne geçmiş ne gelecek. Artık şu an bizi ilgilendiriyor. İçimizden neler gelip geçiyor. Garip dünya diyoruz. Çok garip ve tuhaf. Dostlarım böyle düşünenlerden birisi de siz iseniz, emin olunuz ki, şu aralarbir çoğumuz böyle düşünüyoruz. Güvenmekte, inanmakta zorlanıyoruz. Emin olduğumuz insanların bile garip hareketleriyle karşılaşıyoruz. Demek ki sakin olmamız gerekiyor. İş-ailevi-aşk-finansal-çocuklarınızla ilgili meselelerde, yani geniş bir alanda 16 Ekim tarihine kadar lütfen mantıklı düşünelim.

 

Saat 06:05 Venüs-Chiron karşıtlık etkisi sizleri birkaç gündür ve önümüzdeki günlerde yoracağa benziyor. Çünkü eşleşim yani uyum haritanızda eğer ayrılığa yol açabilecek tarzda bir problem varsa bu görünüm bir hayli rahatsız edicidir. Partnerinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sanki bir amacı varmış onu elde etmiş ve hesapçı davranarak sizi kendisinden uzak tutmaya çalışıyor gibidir. İlgisizlik, soğukluk ve can sıkıcı bir iletişimsizlik hali sizi bir hayli üzmektedir. Telefon edersiniz açmaz, mesaj gönderirsiniz cevap vermez. Ne oldu dersiniz, ses yok. Sizin tarafınızda ise durum bir hayli hassastır. Ne olduğunu bilmek, kopmamak istersiniz. Şimdi şunu söyleyeyim ki, şu aralar kimsenin kimseyi çekecek hali pek yok. Eğer baktınız ki, ses seda yok. Hiç üstüne gitmeyin. Boşu boşuna duyacağınız sözlerle kendinizi de üzmeyin. Akışa bırakın. Hele hele, böyle durumlar oldu diye, hayata küsmeyin. Ortada bir tuhaflık varsa, olur ya kendince sorunları varsa, ancak sizinle alakalı değilse, birkaç gün içinde bir açıklamada bulunur. Madem enerjiler hepimiz için zorlayıcı. Bekleyelim derim. Ancak şu da var. Bir çok kez ayrılık yaşamış ve zaten kopuk bir beraberliği sürdürüyorsanız lütfen artık bu denli üzülmeyin ve mantıklı düşünün.

 

Saat 10:33 Yengeç burcunda sondördün oluşuyor. Bugün siz, özellikle ilişki, iş ortaklığı, maddi ve finansal konularda arzu etmediğiniz durumlarla karşılaştığınızda fevri davranabilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.Aslında arzunuz güven içinde yaşamaktır. Güvenilir biraşka, doğru düzgün bir ilişkiye o kadar ihtiyacınız vardır ki, bu kadar hassas biri olup da,nasıl böyle içinden çıkılmaz problemler yaşıyorum diye kendinize yüklenip durursunuz. Şu andaki şartlarınız mecburen susmanızı veya katlanmanızı gerektirdiği için sıkılırsınız. Para bulma derdi, ilişki kurma ihtiyacı, olan biteni başkalarının gözünden görme mecburiyeti sizi yorabilir. Ancak unutmayalım, bugün bize düşen güven hissini başkaları değil, bizzat kendi içimizde oluşturmaktır.

 

 

Bütün Burçlar için Genel Not:

Saat 10:33-9 Ekim saat 13:54 olana dek Ay-Boşluk etkisialtındayız.Yorumunuzda söz ettiğim konulardabelirsizlikler görülebilir. Lütfen acil kararlar vermeyiniz. Sakin olunuz.

 

 

Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Evet bugün idealistsiniz, bazılarınız öncelikle iş konusunda ilerleme ve bağımsızlık isteyeceksiniz. Yine bugün yemek, içecek ve eğlence konusunda masraflarınız olacaktır, idareli olmaya çalışın. Ayrıca yolculuk için uygun bir dönem içindesiniz ama olur olmadık işlere de kalkışmayın. Buna karşılık duygusal hayatınızda yeni bir heyecan yaşayabilirsiniz. Şans oyunlarında şanslı bir gününüzdesiniz. Abartmamak kaydıyla bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Çok daha keyifli ve huzurlu bir zaman dilimi içindesiniz. Kendi istekleriniz ve çocuklarınızla ilgili konulara önem vereceksiniz. Duygusal açıdan sizi besleyen sevdiklerinizle ilgili temalara yönelebilirsiniz. Aynı zamanda yaratıcı etkilere son derece açıksınız. Bu avantajı kullanarak yeni çalışmalar üretmek, dikkat çekici değişiklikler yapmaktabaşarılısınız.

Vatan Gazetesi

Disiplin eksikliğiniz nedeniyle işyerinde tartışmalar yaşayacaksınız. Bu aralar patronunuzla aranızda gelişen gereksiz çatışmalar var. Kariyerle ilgili çabanız, tamamen size ait kişisel nedenlerden dolayı bugün maalesef boşa gidecek. Risk almak ve şansa oyunları oynamak için uygun bir gün değil.

Turk.net

Yeni başlangıçlar yapmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya fazlasıyla istek duyacağınız bir gündesiniz. Bugün ailenizle bazı konularda görüşmeler yapabilir ve düşüncelerinizi onlara aktarabilirsiniz. Bu noktada ailenizle aranızda sorunlar çıkabilir ve düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kararlarınızda ısrarcı olmamalısınız.
Para Durumu: Maddi konularda içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmanın yolarını arıyorsunuz. Bugün alacağınız bazı kararlar bu sıkıntılardan kurtulmanızı da sağlayabilir.
İş Yaşamı: İş ortamınızda oluşacak yoğunluk özel yaşamınızı ihmal etmenize yol açabilir. Genel olarak iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde belli bir mesafeyi korumaya çalışmalı ve temkinli olmalısınız.
Aşk Yaşamı: Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Bugün sevgilinizden alacağınız güzel bir hediye sizi çok mutlu edecek.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün kararlarınıza duygusal davranmamalı ve gerekirse yeni girişimler için bir kaç gün daha beklemelisiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yargılama... İş yükünüz bir hayli artıyor. Çevrenizdeki insanlardan yardım beklemeniz çok doğal ancak sizin yardım ettiklerinizden karşılığını görememeniz acıklı bir durum.

Güneş Gazetesi

Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.

Sabah Gazetesi

Özgüveninizin sağladığı tüm konularda başarılı olmaktan gurur duyacağınız çalışmalarlagündeme geleceksiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar, iş veriminizi arttırıyor. Fikirlerinizi kabul etmeleri için, ikna kabiliyetinizi ortaya koymak zorundasınız

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0171 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme