Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (22 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar, 22 Eylül saat 23:44-23 Ekim saat 09:10 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş dönemi, ilişkilerde, çalışma hayatımızla ilgili konularda krizlerin üstesinden gelme arzumuzun işaretçisidir. İsteriz ki, elimizi uzattığımız, gönlümüzce sarmaş dolaş olduğumuz kişi veya kişiler adil ve tarafsız bir şekilde bize doğru yönelsinler. Genel olarak Terazi burcu geçişlerinde, ilişkiler ve ortaklaşa işler gündemimizde baş sıraya oturur. Kazanmak isteriz ancak bencil bir hırs değildir bu. Birleşmek, bütün oluşturmak adına bir arzudur. Ancak bu geçişte birileri bizim gibi düşünmeyebilir veya şartlar gereği biz, birilerine ayak uydurmak zorunda kalabiliriz. Bir takım gelişmeler birikim anlamında girişimlerde bulunmamızın önüne geçebilir. Maddi konularda özellikle dikkatli olmak zamanıdır. Kaldı ki, bazı görünümler, Ekim ayında özellikle bu anlamda bizi zorlayabilecek durumları işaret ediyor. Güneş-Terazi burcu geçişini yöneten Venüs, 7 Ekim tarihine kadar Akrep burcunda ilerleyecek ve 28 Eylül tarihinde bir görünüm oluşturacak. Bu görünüm, birileriyle iyi geçinmemiz gerektiğini gösteriyor. Çalışma hayatımızla ilgili konulardaki girişimler bir hayli etkili. Ancak bizim düşündüğümüz gibi getirisi olmayabilir.

 

Ekim ayında iki görünümü bilhassa önemsiyorum. 2 Ekim tarihi bunların başında geliyor. Uzun vadeli düşünülen işlerin, planlamaların, görüşmelerin bizim için ne kadar gerekli olduğunu işaret ediyor. Ancak belirsizlikler, yerli yerine oturmayan meseleler ilişki ve iş ortaklıklarında önümüzü görmemize engel olabilir. Kendimize güven duyacağız ama kimlerle ilişkimiz olduğuna da bir bakacağız. Bizi engelleyen, gelişimi yavaşlatan ilişkiler mi yaşıyoruz yoksa birlik ve bütünlük içinde el ele verdiğimiz, bir hedef belirlediğimiz kişi ve kişilerle  mi  beraberiz? Bunlar çok önemli.

 

3 Ekim tarihinde, parasal konularda özellikle ilişkilerin önemi bir hayli fazla. Şu andaki mevcut parasal meselelerin bir an önce çözümlenmesi için işbirliği şart gibi. Ancak bizim, gözümüzün açık olması gerekiyor. Çünkü ortam şartları veya bir takım nedenler, hesaplarımıza uymayabilir. Hesapta olmayan bir borcu ödemek zorunda kalmayalım. Anlaşalım diye, sonradan pişman olacağımız acil kararlar vermeyelim.

 

Güneş-Terazi geçişinin Eylül ayındaki etkili tarihi: 27, 28  Eylül

Ekim ayındaki etkili tarihleri: 2, 3, 5, 12, 19 Ekim

 

Bu sürecin her birimiz için adalet, barış, huzur ve güzelliklere vesile olması, haklı ile haksız arasındaki ayrımın doğru biçimde yapılması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Çok fazla tepkisiz kalarak savunulmaya ihtiyacınız var gibi bir imaj sergiliyorsunuz. Bu konuda yakın dostlarınız sizi motive edici paylaşımlarda bulunabilirler. Bu tür sevgi destekleri size iyi gelecek. İlgi beklediğinizi çevrenize hissettirmekten kaçınmayın. Daha mücadeleci düşünceleri içinizde filizlendirin. Göreceksiniz şans sizden yana olacak.

Hürriyet Astroloji

Sizi olumlu etkilediğini düşündüğünüz kişilerle bazı planlarınızı paylaşabilirsiniz.Belli evrak ve anlaşmaların üzerinden geçmeniz gerekiyor olabilir . Sosyalleşerek aşk hayatınızı canlandırma fırsatı yakalayabilirsiniz . Kendinize yatırım yapın(maddi, fiziki veya eğitimsel anlamda) . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yargılama... Bazı kişileri yargılamak istemenize rağmen susmayı tercih ediyorsunuz. Aklınızdakileri dikkatle uygulamayın.

Milliyet Astroloji

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Turk.net

Bugünlerde biriyle düşman ilişkiler içinde görünüyorsunuz. Ama bugün bu gerginliği atacak, çok dinlendirici bir gün geçireceksiniz. Haftanın ilk günü yaşadığınız küçük bir mutluluğun sevinci sizi bütün hafta götürecek. Prensiplerinize çok bağlı yaşıyorsunuz. Bu yüzden genelde kendinizle barışıksınız. Üretkenliğinizin desteğe gereksinimi var.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizin değişken tavırları sizi düşündürüyor. Günü gününe uymayan bir sevgili ile nereye kadar götüreceğinizden emin değilsiniz. Ama bu kadar kafa karışıklığı yaşamanıza rağmen onunla bu konuyu henüz konuşmadınız.

İş yaşamı : Yakında önce düşüneceğiniz ama sonradan geri çevireceğiniz bir iş teklifi alacaksınız. Geçen haftadan pek ciddiye almayıp ertelediğiniz işler, yorucu bir iş haftası geçirmenize neden olacak.

Para Durumu: Önümüzdeki günlerde elinizden iyi miktarda bir para çıkacak. Ama bu para hayırlı bir işe gidecek. Dardaki bir yakınınıza yardım edeceksiniz. Bankadaki birikiminizi bu koşullarda bile yavaş yavaş çoğaltıyorsunuz.

Dikkat: Her türden yanlışın üzerine onlardan öç almak ister gibi gitme huyunuz var. Bu huyunuz yanlışa sebep olan insanları biraz eziyor.

Güneş Gazetesi

Özel hayatınızda anlayışsızlığınız üstünüzde, soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz. Olaylara daha olumlu yaklaşmaya ve iç dünyanızdaki huzursuzluğu sevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni başladığınız proje üzerinde hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bu hataları sürekli tekrarlama ihtimaliniz var.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0047 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme