Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (14 Ocak 2014)

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar saat 02:25  itibariyle Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlayacak.  Bu enerji, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla  alakalı meselelerde daha fazla etkilidir. Duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır.  Kafanızın içindeki sorulara cevap ararken,  bulunduğunuz durumun gayet iyi farkındasınızdır. Tevazu sahibi bir insan olarak yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız. Gün içinde, daha önceden karar verdiğiniz bir mesele hakkında tekrar düşünmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Birlik beraberlik temalarına bir hayli önem verirsiniz. Saat

 

Saat 02:53 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, amacını gerçekleştirmek isteyen bireyin gelişim yönünde kendisiyle olan iç yüzleşmesinin işaretçisi. Önümüze çıkan engeller, kişiler veya baskılar bizi her ne kadar isyan etmeye zorlasa da, bizim burada sakin ve aklı başında düşünmemiz yararlıdır.  Hedefimiz, değerlerimize sahip çıkarken, yaşadığımız olayların bize kattığı dersleri hafife almamaktır. Bunları düşünmek dahi istemiyoruz ama unutmayalım ki, bunlar yaşamasaydık acaba hayatı bu kadar iyi anlamamız kolay olur muydu? Şimdi bir yola adım attık veya atmak üzereyiz. Bu yol gayet olumlu. Ne kadar kendimize inanırsak, bu yolda o kadar kolay ilerleyeceğiz. Bizim artık derdimiz birileri değil. Biz kendimize yatırım yapmayı bilmeliyiz. Gelişmek istiyorsak, bizi birilerinin yanlışa, isyana, umutsuzluğa sürüklemesine izin vermemeliyiz.

 

Saat 09:41 Ay-Neptün olumlu görünümü,  sezgileriniz ışığınız, olumlu düşünceleriniz rehberinizdir. Sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan bu görünüm rahatlatıcı ve sakinleştiricidir. Saat 20:25 Ay-Uranüs görünümü,  kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme,  idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret etmekte.

 

Her günün sabahı, bir aydınlığa işarettir. İçten ve samimi bir kararlılıkla her işin üstesinden gelebilmeniz dileğimle,

 

Takvim Gazetesi

BUGÜN isteklerinizi sempatik bir

biçimde ortaya koyacaksınız ve

çevrenizin ilgisini çekeceksiniz.

Kendinizi güzel hissedeceksiniz.

Sabah Gazetesi

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Aile içinde oluşan durumlara karşı yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Kendinize keyif getirecek pek çok şey yapabilirsiniz. Biraz tembellik ederek kendinizi şımartmaya başlayın. Ayrıca sevdiklerinizle güzel şeyler planlamak, onların beklentilerini yerine getirmek sizi mutlu edecektir. Çocuklarla ilgili konular ise başka bir mutluluk kaynağı olabilir. İş hayatınızla ilgili toplantılar ve ortak çalışmalara daha fazla özen göstermek gerekiyor.

Vatan Gazetesi

Bugün duygularınızı ifade etmenizle ilgili hiçbir sorununuz yok. İkili ve yakın ilişkiler, kısa gezintiler, artistik sanatlarla ilgili, yaratıcı yönünüzü ortaya koyacağınız faaliyetler açısından rahat ve akıcı bir gün gibi görünüyor.

Turk.net

Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendirecek bir haber alabilirsiniz. Bu haberle birlikte, içinde olduğunuz üçlü ilişki çevrenizde merak konusu olabilir. Her gördüğünüzde içinizi ferahlatan biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var, ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde bu konuda doğru kararlar vermeniz gerekiyor. Unutulmaz bir ilişki yaşayacağınızdan çok emin olmanıza rağmen, bu ilişkiyi başlatmak için yerinden oynatacağınız taşları tekrar yerlerine koyamayacağınızı biliyorsunuz.

İş Yaşamı: Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor.

Para Durumu: Açık olmanızda yarar var. Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir.

Dikkat: İnsanların erdemlerinizi görmesi için hayli zaman geçmesi gerekiyor. Çünkü yeni kurduğunuz ilişkilerin başlarında kendinizi kolayca anlatamıyorsunuz.

Hürriyet Astroloji

Belli imalar ya ad işaret dili yoluyla istediklerinizi elde etmeniz veya işlerin istediğiniz şekilde gelişmesini sağlamanız kolay olmayabilir. Fikir, istek, ihtiyaç ya da düşüncelerinizi açık şekilde ortaya koymanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün anlatmaya çalıştığımız şeylerde veya sunduklarımızda ya da getirdiğimiz tekliflerde tüm performansımızı sergilememize rağmen istediğimiz tepkilerle karşılaşamayabiliriz ve hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Ancak, endişeye gerek yok! Zira, karşımızdaki kişiler kısa süre sonra bizi çok iyi anladıklarının veya takdir ettiklerinin sinyallerini vermeye başlayabilirler. Dolayısıyla, duvarlarla konuşuyor hissine kapılsak dahi, tüm beceri ve yeteneğimizi göstermemizde fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Güneş Gazetesi

İş ortamında yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar işinize zarar verebilir. Soğukkanlı davranmayı başarabilirseniz kazançlı çıkacaksınız. Ufak tefek anlaşmazlıklar, aksilikler sizi hemen moral bozukluğuna düşürürse, verdiğiniz emeklere yazık olur!

MGD TV Astroloji

Duygularınız giderek yükseliyor ve iyimser bir tavır içine giriyorsunuz. Böylece gerilim hissettiğiniz konulardan uzaklaşıp keyif aldığınız kişiler ve saygın çevrelerle görüşecek ve onların desteğini alacaksınız. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ifade edebilir, dikkatli ve olumlu tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekici olacak ve karşı cinsi etkileyeceksiniz. Dostlarınızla birlikte keyifli organizasyonlara katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0066 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme