Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (13 Ocak 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklar saat 02:01 itibariyle  etkili olacak Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü, hem sosyal gruplar içinde sizi güçlü kılıyor hem de sizi tanımaları anlamında yararlar sağlıyor. Siz bu enerjinin desteğiyle, karşılıklı güven ve paylaşım esasına dayalı ilişkiler kurabilirsiniz. Sizi kendine yakın bulan, bilgilerinizden istifade edebilecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden destek görebilir, amacınız uygun şekilde ilerleyebilirsiniz.

 

Saat 06:12   Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek görünüm, parasal konulardaki değişimler hususunda artık ciddi ciddi düşündüğünüzü gösteriyor. Ne olursa olsun kazanmak, sosyal bir çevre edinmek, hedeflerinizi gerçekleştirmek, düzgün ilişkiler kurmak arzunuz yoğun. Edindiğiniz tecrübeleri unutmadınız. Belki de bunları şimdi diğer insanlarla veya iş anlamında değerlendirebilirsiniz. Ancak lütfen acele etmeden, oyunu kuralına göre oynayınız. Çünkü bugünlerde yaşanabilecek gelişmeler gayet olumlu gözüküyor. Saat 11:37- 14 Ocak 11:02 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Her şeyi kendi akışına bırakmanız ve kendi doğallığı içinde kabullenmeniz gayet olumludur.

 

Her dakikası anlamlı, sevgi dolu, huzurlu geçecek bir Pazar günü diliyorum. Gönlümce sevgilerimle,

 

Hürriyet Astroloji

Sağduyudan uzak teklifler veya öneriler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi açıkça paylaşabilir veya ileride yardımınıza ihtiyaç duyabilecek kişilerle tecrübe ve bilgi takası yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda olumlu günler sizi bekliyor.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Vatan Gazetesi

İstemenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan para gelecek. Nerden geldiğinin önemi yok. Sizi rahatlatacak. Aileninizin huzurunu sürdürmek adına yaptığınız planları bugün devreye sokun. Çok ılımlı ve mutlu olmaya niyetli olacak yakınlarınız. Biraz daha şevkatli olmalısınız.

Turk.net

Bugün çok enerjik hissedebilir, karşılaştığınız durumlara sabırsızlıkla yaklaşabilirsiniz. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir. İletişime çok önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün.
Para Durumu: Bugün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Ay, enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor.
İş Yaşamı: Bugün ortağınızın desteğini bir çok konuda görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
Aşk Yaşamı: Kendinizi duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, aşırı kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: İlişkilerinizin değerini bilmeli ve yakın ilişkilerde tutarsız davranışlardan kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Hata... Düşünceli ve idealist olduğunuz bugünde neşenizi bozmuş gibisiniz. Cesur ve kendinizle yarışmayı bırakmış, kendinizi içinize hapsetmiş konumdasınız.

Güneş Gazetesi

Sevgilinizi kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Bu korkuyu, tatlı bir heyecan boyutunda bırakmanız gerekiyor. Partnerinize açılmak ya da sorunu gizli yaşamak arasında yapmanız gereken tercih oldukça net. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Sabah Gazetesi

Bugün Ay bilinç altınızı etkiliyor. Gizliliğe karşı meyliniz var. Gizemli olan her şeyi merak ediyorsunuz. Partnerinizle olan ilişkinizi sürekli düşünme ihtiyacı içinde olabilir ve olayları fazlaca abartabilirsiniz. Kendinizi haklı çıkarma adına başlattığınız içgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeniz hatalı olabilir. Dikkatli olmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0104 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme