Balık Burcu

.Gen.tr

Balık Burcu Günlük Yorum (12 Ekim 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Balıklarsaat 04:36itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünüm ikili ilişkilerdeki pürüzlerin düzeltilmesi anlamında her iki tarafın da samimi ve açık kalplilikle hareket etmesi gerektiğinin göstergesidir. Bu olduğu takdirde hiçbir sorun çıkmayacaktır. Bazı Balıklar için bu enerjinin anlamı sözleşme yenilenmeleri ve otoritelerle yapılacak görüşmelerde karşı tarafın üzerinizdeki hakimiyetinin veya partnerin haksız tavırlarınınsizi gerginleştirmesi anlamına gelebilir. Kimileriniz için hem iş hem ilişki anlamındaki hareketliliğin işaretidir.

 

Saat 10:56 itibariyle Ay-Pluto arasındaki görünüm iş veya özel ilişkinizle alakalı konularda duygularınız ve kimliğiniz konusunda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Ancak sizin güçten anladığınız yalnız bir başarı değildir. Tam tersine birleşerek büyüme ihtiyacınızın göstergesidir.

 

Saat 17:36 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında öyle fazla konuşmak, illaki kendinizi anlatmak, anlaşılmayı beklemek gibi bir düşünceniz olmaz.Size göre, iyi insan sevgiyi hak eder, haksızlık eden beni kaybeder görüşünü benimseyebilirsiniz. İlişkinizdekidüzen veya düzensizlikleri fazlasıyla sorgularsınız. Ancak mükemmel bir insan olmadığı gibi,mükemmel bir aşk yaşamak da pek kolay değil. Bunu da unutmayalım.

 

 

Bir sor helekendine

Ne kazandın

Ne kaybettin

Koca bir deryada

Bir balık tuttun diye,

Kendini deryanın sahibi mi zannettin

Bak

Derya hala orada

Ya sen neredesin……iremSU

 

 

Kimsenin kimseden üstünlüğü yok. Kıymet bilen gönüllerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Eğer sürekli bir duygusal ilişkiniz yoksa sizden oldukça yaşlı bir kimseyle duygusal ve hatta yakınlaşma içine girebilirsiniz. Bu kimse sosyal çevrenizden birisi olabilir. Her zamankinden daha fazla kendinizi eğlenceye yakın hissediyorsunuz, lüks düşkünlüğü yüzünden savurganlık yapabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

İş ortaklıkları ve anlaşmalar açısından önemli bir gün. Beklediğiniz yenilenmeler alacağınız öneriler doğrultusunda hayata geçebilir. Ancak daha gerçekçi ve akılcı sonuçlara odaklanmanızda yarar var. Bazı eleştiriler sizi kararsız bırakabilir. Evlilik veya ikili ilişkiler açısından ise uyum aradığınız bir süreç. Duygusal açıdan sizi yıpratabilecek gelişmeler olabilir.

Vatan Gazetesi

Partnerinizden aldığınız eleştirileri dışarıya özellikle de sizin için önemli olan kişilere öfke olarak yansıtmanız gerekmiyor. Olaylara bakış açınızın gerçekte ne olduğunu ifade edebilmeniz kesinlikle anlaşılacaksınız. Bu sayede, üstünlük kurma çabasına girişmeden, ilişkinize sevgi hakim olabilir.

Turk.net

Aile ilişkilerinizde çözülmeyi bekleyen birtakım sorunlara uzak duruşunuz, size itibar kaybettirebilir. Bazı yaklaşımları ödün vermek gibi ele alıyor, büyük yanılgılara giriyorsunuz. Kafanızı meşgul edip bugünlerde basiretinizi bağlayan bir oluşum, sürpriz sapmalar gösterebilir. Bu konuda sürprizlere hazırlıklı olmanız, bu oluşumu belirlemenizi kolaylaştıracak.
Para Durumu: Tasarruf, yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek olumlu bir imaj sahibi gibi görünmüyorsunuz. İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz, yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor.
İş Yaşamı: Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor. Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir.
Aşk Yaşamı: Kalıcı bir ilişki için henüz erken olduğu yolundaki sınırlamanız, aşktaki şansınızı da sınırlıyor. Gönlünüz şu günlerde ciddi, kalıcı ilişkilere hazırlıksız bir görüntü içinde değil.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Tepkimeciliğinizdeki tarzınız, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırmanıza yol açıyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Papirüs... Kuvvetli hafızaya sahipsiniz. Geçmişinizde kimlerin size ne düşündüğünün farkındasınız. Oysa kinci yönünüzü törpüleme zamanı geldiğini bilmelisiniz.

Güneş Gazetesi

Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.

Sabah Gazetesi

Görüşeceğiniz kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir ve kendinize disiplin getirmek istiyorsunuz. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Şubat hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
22 Şubat hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
4 Mart hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?
8 Mart hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
12 Mart hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
15 Mart hangi burç olur?
16 Mart hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
19 Mart hangi burç olur?
20 Mart hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Balık Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0058 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme